• Укр/Рус/Eng

Депутати ради

Список депутатів Кам’янської районної ради VIІ скликання

 

№ п.п Прізвище,

ім’я, по батькові депутата

Дата

народження

Контактна інформація
1. Бойко Володимир Максимович 21.11.1963 Директор СТОВ “Зоря”
2. Бойко Людмила Володимирівна 27.11.1970 Приватний нотаріус
3. Бурлай Микола Максимович 01.12.1954 Директор ТОВ “ІнвестАгропром”
4. Валовенко Анатолій  Володимирович 21.06.1984 Заступник начальника відділення поліції- начальник слідчого відділення Кам’янського відділення поліції Смілянського відділу ГУНП в Черкаській області
5. Василенко Тетяна Марківна 10.01.1957 Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби  у Кам’янському районі
6. Верес Віталій Терентійович 27.05.1966 Директор Державного підприємства “Кам’янське лісове господарство”
7. Вільгурський Василь Миколайович 15.01.1982 Фізична особа – підприємець
Гапченко Сергій Михайлович 25.09.1961 Голова сільськогосподарського фермерського господарства “Агросвіт”
9. Джулай Микола Іванович 29.11.1964 Менеджер ТОВ НВП “Агросвіт”
10. Дяченко Сергій Володимирович 30.10.1964 Голова сільськогосподарського фермерського господарства “Агроскіф”
11. Іщук Микола Андрійович
12. Кам’янецький Сергій Юрійович 07.09.1978 Старший майстер ФОП Ткаченко
13. Каспряк Зоя Петрівна 15.08.1964 сімейний лікар Кам’янської ПМСД
14. Кивгила Ігор Григорович 15.10.1976 Приватний підприємець
15. Клименко Юрій Іванович 01.09.1954 Пенсіонер
16. Кодола Іван Григорович 01.08.1961 Пенсіонер
17. Колос Михайло Михайлович 01.01.1949 Директор ТОВ “Олімп”
18. Корх Олександр Володимирович 13.01.1963 Керуючий відділенням с.Юрчиха ТОВ “Олімп”
19. Косюченко Вадим Андрійович 15.01.1984 Начальник управління агропромислового розвитку та надзвичайних ситуацій РДА
20. Ліонченко Сергій Віталійович 26.05.1976
21. Мушта Олександр Анатолійович 12.12.1988 Завідувач музеєм Пушкіна і Чайковського
22. Нестерчук Олександр Васильович 08.02.1949 Пенсіонер
23. Олійник Іван Миколайович 27.08.1963 Лікар анастазіолог Кам’янської центральної районної лікарні
24. Опальнік Олена Миколаївна 04.03.1969 Соціальний педагог
25. Потоцький Олександр Сергійович 02.06.1970 Кам’янський районний військовий комісаріат
26. Проценко Віктор Якович 30.04.1964 Пенсіонер
27. Пухир Віталій Володимирович 11.08.1980 Приватний підприємець
28. Січкар Олексій Олександрович
29. Соколовський Олександр Дмитрович 22.08.1960 Керуючий відділенням с.Телепине ТОВ “Олімп”
30. Сундуков Сергій Олександрович 31.03.1977 Голова Кам’янської районної ради
31. Тамко Костянтин Миколайович 30.09.1962 Головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні
32. Терешко В’ячеслав Петрович 18.07.1972 Фізична особа-підприємець
33. Тетьора Людмила Миколаївна 24.04.1965 Директор сільськогосподарського ТОВ “Світанок”
34. Толкач Микола Григорович 09.10.1952 Директор Грушківської ЗОШ