• Укр/Рус/Eng

Депутати ради

Список депутатів Кам’янської районної ради VIІ скликання

 

№ п.п Прізвище,

ім’я, по батькові депутата

Дата

народження

Контактна інформація
1. Бойко Володимир Максимович 21.11.1963 Директор СТОВ “Зоря”
2. Бойко Людмила Володимирівна 27.11.1970 Приватний нотаріус
3. Бурлай Микола Максимович 01.12.1954 Директор ТОВ “ІнвестАгропром”
4. Валовенко Анатолій  Володимирович 21.06.1984 Начальник слідчого Кам’янського відділення  поліції Смілянського відділу поліції ГУНП України в Черкаській області
5. Василенко Тетяна Марківна 10.01.1957 Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби  у Кам’янському районі
6. Верес Віталій Терентійович 27.05.1966 Директор Державного підприємства „Кам’янське лісове господарство”
7. Вільгурський Василь Миколайович 15.01.1982 фізична особа – підприємець
8. Гавриленко Олег Іванович 25.09.1971 Директор Баландинської ЗОШ
9. Гапченко Сергій Михайлович 25.09.1961 Голова сільськогосподарського фермерського господарства «Агросвіт»
10. Джулай Микола Іванович 29.11.1964 Менеджер ТОВ НВП «Агросвіт»
11. Довгошея Євгеній Станіславович 19.04.1973 Директор приватного підприємства Науково-виробничий центр «Репродуктивне зерно»
12. Дяченко Сергій Володимирович 30.10.1964 Голова сільськогосподарського фермерського господарства «Агроскіф»
13. Кам’янецький Сергій Юрійович
14. Каспряк Зоя Петрівна 15.08.1964
15. Кивгила Ігор Григорович 15.10.1976 Приватний підприємець
16. Клименко Юрій Іванович 01.09.1954 Пенсіонер
17. Кодола Іван Григорович
18. Колос Михайло Михайлович 01.01.1949 Директор ТОВ “Олімп”
19. Корх Олександр Володимирович 13.01.1963
20. Косюченко Вадим Андрійович 15.01.1984
21. Ліонченко Сергій Віталійович 26.05.1976 Водій КІІВД ”Енергопроект”
22. Мушта Олександр Анатолійович 12.12.1988
23. Нестерчук Олександр Васильович 08.02.1949
24. Олійник Іван Миколайович
25. Опальнік Олена Миколаївна Соціальний педагог
26. Потоцький Олександр Сергійович 02.06.1970 Кам’янський районний військовий комісаріат
27. Проценко Віктор Якович 30.04.1964 Пенсіонер
28. Пухир Віталій Володимирович 11.08.1980 Приватний підприємець
29. Соколовський Олександр Дмитрович
30. Сундуков Сергій Олександрович 31.03.1977 Голова Кам’янської районної ради
31. Тамко Костянтин Миколайович 30.09.1962 Головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні
32. Терешко В’ячеслав Петрович 18.07.1972 Фізична особа-підприємець
33. Тетьора Людмила Миколаївна 24.04.1965 Директор сільськогосподарського ТОВ «Світанок»
34. Толкач Микола Григорович