• Укр/Рус/Eng

Сільські ради та ОТГ

Назва  ради   Голова ради Секретар  ради № тел.. e-mail:
1 Баландинська Моцар

Микола

Михайлович

Дорда

Валентина

Володимирівна

96-3-52

96-2-42

motsar.rada@ukr.net
2 Вербівська Бражник

Вікторія Анатоліївна

Олефіренко

Віра Дмитрівна

99-6-42

 

verbivkarada@ukr.net
3 Грушківська Темний

Іван

Дмитрович

Висоцька

Ірина

Миколаївна

99-2-23

99-2-31

Sil.rada.gru@gmail.com
4 Жаботинська Плужник

Тарас

Анатолійович

Бобошко

Любов

Сергіївна

97-2-38

97-1-90

zhabotinskasilska@i.ua
5 Катеринівська Борисенко

Надія

Іванівна

Лозова

Вікторія

Василівна

95-7-40

 

katerinivkav@ukr.net
6 Коханівська Кузява

Тетяна

Володимирівна

Мельник

Леся

Вікторівна

96-2-18

 

Koх.rada@ukr.net
7 Косарська Душейко

Ліна

Іванівна

Тітовська

Людмила

Василівна

97-7-42

97-9-41

kosarrada@ukr.net
8 Лебедівська Козоріз

Василь

Іванович

Сіроштан

Оксана

Анатоліївна

93-7-17

 

lebedrada@ukr.net 
9 Лубенська Макаренко

Надія

Іванівна

Сербін

Євгенія

Павлівна

92-4-41

92-4-31

11222333@bigmir.net
10 Лузанівська Миколаєнко

Сергій

Ігорович

Римар

Наталія

Миколаївна

96-6-36

96-6-31

Luzanivka@i.ua
 

11

Радиванівська Бащенко

Марина

Майданівна

Сторчеус

Алла

Петрівна

95-6-31

 

Radsilrada@ukr.net
 

12

Райгородська Дяченко

Валентина

Порфирівна

Зелена

Ірина

Костянтинівна

94-2-42

94-2-47

Raygorod_s@ukr.net
 

13

Телепинська Грогуленко

Валентина

Андріївна

Забашта

Олена

Миколаївна

95-2-31

 

teleprada@ukr.net
Назва  ОТГ  Голова ОТГ,

староста села

№ тел.. e-mail:
 

 

 

1

Кам’янська ОТГ

Голова

Тірон

Володимир

Іванович

6-17-77

6-17-87пр.

kamrada@ukr.net
Секретар Плєшкань

Андрій

Миколайович

6-19-07
Заступник Нечиталюк

Олександр

Васильович

6-17-95

6-19-60

Кам’янська ОТГ

с.Тимошівка

в.о.Луб’яний

Дмитро

Андрійович

92-2-42

92-2-31

timoshowka@meta.ua
Кам’янська ОТГ

с.Юрчиха

в.о.Засядько

Ольга

Дмитрівна

98-1-75

98-0-31

Yurchiha_sr@ukr.net
 

 

 

 

 

2

Михайлівська ОТГ

 

Голова

Максименко

Василь

Петрович

98-4-42 mih_silrada@ukr.net
Секретар Луценко

Наталія

Андріївна

98-4-31
Перший заступник Швець

Вікторія

Василівна

98-4-42
Заступник з питань діяльності виконавчих органів Матрос

Олександр

Володимирович

98-4-42
с.Ребедайлівка 93-4-64 rebed.sr@ukr.net
с.Ревівка

с.Пляківка

в.о.Назарова

Зінаїда

Володимирівна

93-2-31

 

Revivka@ukr.net