• Укр/Рус/Eng

10 січня відзначаємо день визволення міста від німецько-фашистських загарбників

10 січня відзначаємо день визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Саме цього зимового дня, в далекому 1944 році, було звільнено наше місто Кам`янка від німецько – фашистських загарбників. У кривавих боях за визволення, загинуло більше тисячі бійців з різних куточків нашої країни. За мужність та відвагу виявлену в боях, визволителів відзначено державними нагородами, на жаль, багатьох із них – посмертно.

Віддати шану, схилити голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Великої Вітчизняної війни та покласти квіти до Обеліска Слави прийшли керівники району.

Пам`ять про бійців, які вибороли свободу для рідної землі, продовжує жити у назвах вулиць, погруддях величних пам’ятників та меморіалів, на сторінках книжок та в розповідях малочисленних вже учасників зловісного протистояння. Наше покоління – це покоління спадкоємців Перемоги. Наш святий обов’язок – допомагати людям, які пройшли крізь пекло війни, ветеранам та пенсіонерам, які живуть поруч з нами, добрими справами віддавати данину тим, хто подарував нам вільне життя. Наші героїчні діди та прадіди вказали нам приклад, як треба захищати Батьківщину, її свободу, незалежність.

    

  • Переглядів: 221