• Укр/Рус/Eng

15 березня 2018 року відбулася позачергова 30 сесія Кам’янської районної ради VII скликання.

Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено ряд питань, які потребували термінового прийняття рішень.

Депутати районної ради проголосували за рішення, якими затвердили проектно-кошторисні документації за робочими проектами: «Капітальний ремонт фасаду будівлі Жаботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с.Жаботин Кам’янського району Черкаської області»; «Капітальний ремонт з термомодернізації приміщення Комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс «Атлант» Кам’янської районної ради за адресою: Черкаська область, м.Кам’янка, вул.Героїв Майдану, 48»; «Капітальний ремонт даху з впровадженням енергоефективних заходів поліклінічного відділення Кам’янської центральної районної лікарні по вул.Покровська 90, м. Кам’янка, Черкаської області»; «Капітальний ремонт по проведенню термомодернізації будівлі поліклінічного відділення Кам’янської центральної районної лікарні по вул. Покровська 90, м. Кам’янка, Черкаської області».

Крім цього, депутати підтримали рішення про передачу приміщень районної комунальної власності з балансу Кам’янської ЦРЛ на баланс Комунального некомерційного підприємства «Кам’янський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янської районної ради та про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 № 26-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Всі пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення, були враховані та взяті на контроль.

 

   

  • Переглядів: 171