• Укр/Рус/Eng

15 квітня 2016 року в с. Тимошівка відбулися загальні збори громадян

На зустріч з громадою прибули головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Валентин Безверхий, заступник голови райдержадміністрації Віталій Коваленко, начальник сектору Кам’янського відділення поліції Станіслав Бугаєвський, інспектор Кам’янського відділення поліції Олександр Доненко, начальник  Державної податкової інспекції Ольга Крамар, депутат районної ради Людмила Бойко, представник Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Оксана Каданова, спеціаліст по перевірці димовентканалів Микола Головчук.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» перед учасниками зборів виступив сільський голова Дмитро Луб’яний, який прозвітував про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Охарактеризував роботу Тимошівської ЗОШ, будинку культури, дошкільного навчального закладу, фельдшерсько-акушерського пункту та поділився планами подальших ремонтних робіт на території села, зокрема, продовження ремонту сільської ради, будинку культури та заміна вікон в дошкільному закладі.

Висловив подяку депутату районної ради Людмилі Бойко, керівникам СТОВ «Колос-08», ТОВ «Агроплюс – 2006», ТОВ «Ермій» та фермерським господарствам за велику допомогу в вирішенні багатьох важливих питань для добробуту селян. Жителі села досить активно обговорювали наявні проблеми на території населеного пункту, а саме: хвилювало питання поділу майна колишнього КСП «Тимошівка»,  ремонту доріг, благоустрою села. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Людмила Бойко прозвітувала  про свою роботу перед виборцями, відповіла на всі поставлені жителями запитання та закликала до подальшої співпраці.

 Про стан злочинності та правопорушень на території Тимошівської сільської ради доповів інспектор Кам’янського відділу поліції  Олександр Доненко.

На підняті жителями села питання надали відповіді начальник  Державної податкової інспекції Ольга Крамар, представник Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Оксана Каданова, спеціаліст по перевірці димовентканалів Микола Головчук.

Підвівши підсумки проведених загальних зборів громадян, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкомів сільських рад, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ на селі. Але при цьому, голова села повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя територіальної громади.

 99141466

  • Переглядів: 39