• Укр/Рус/Eng

21 жовтня 2016 року голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання 9 президії районної ради VII скликання.

У засіданні взяли участь – перший заступник голови Кам’янської РДА – Б. Солошенко, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі – Л. Тіхонова, начальник фінансового управління  – О. Гвоздик, начальник  управління соціального захисту – В. Іщенко, в.о. начальника відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації – В. Морозова, головний лікар Кам’янської ЦРЛ – К. Тамко, завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту – І. Коваленко, депутати районної ради, голови постійних комісій, керівники депутатських груп та фракцій, представники правоохоронних органів та начальники управлінь Кам’янської райдержадміністрації, голови сільських рад району, представники місцевих засобів масової інформації.

В порядку денному, на розгляд присутніх, задля прийняття відповідних рішень 2 питання для обговорення, та  15 першочергових питань, які будуть розглядатися на найближчій сесії районної ради. Зокрема, присутні розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31.01.2014 №21-6/VI «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки», «Про поповнення Статутного фонду РКП «Кам`янський водоканал”, , «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «№6-7/VII від 18.03.2016 «Про районну Програму підтримки повноважень виконавчої влади на 2016 рік». Крім цього було винесено на розгляд блок фінансових питань, кілька питань з погодження технічної документації земельних ділянок для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва, питання про списання та передачу майна районної комунальної власності.

З доповідями та висвітленням питань з кожного напрямку діяльності виступили – Іщенко Віктор Борисович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації; Коваленко Ірина Василівна – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; Гвоздик Ольга Борисівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації; Лушпіган Сергій Юхимович – завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру в Кам`янському районі; інші відповідальні особи.

В обговоренні  взяли активну участь депутати Василенко Т.М., Тетьора Л.М., Кивгила І.Г., Довгошея Є.С.,  Сундуков С.О., Бойко Л.В., Лісовий А.А., які внесли суттєві корективи та доповнення до питань, що розглядалися.

Насамкінець, рішенням президії районної ради було затверджено порядок денний наступної сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 28 жовтня 2016 року.

По закінченні, голова районної ради підсумував роботу засідання президії, надав конкретні доручення відповідальним фахівцям та взяв їх виконання на особистий контроль.

dscn0990dscn0993

dscn0988dscn0989

  • Переглядів: 69