• Укр/Рус/Eng

22 сесія районної ради VII скликання

18 серпня 2017 року у залі засідань Будинку рад  відбулася 22 сесія районної ради VII скликання. Відкрив і вів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, заступник міського голови, сільські голови, начальник відділу обліку та використання майна управління майном виконавчого апарату обласної ради Наталія Дудник, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання була заслухана інформація про сплату податків орендарем земель ТОВ «АПК Сервіс» (Шкляренко К.С.), яку надала Ольга Крамар начальник Кам’янського об’єднання Державна податкова інспекція Головного управління МІН доходів у Черкаській області.

Було заслухано також звернення педагогічних працівників та батьківського комітету Тимошівської ЗОШ І-ІІІ ст., щодо діяльності директора школи Юрія Погорілого. Дане звернення буде розглянуто відділом освіти райдержадміністрації для прийняття відповідних заходів.

Депутати розглянули 23 питання порядку денного. З них було заслухано звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольги Гвоздик про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року по якому доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лєна Тіхонова, про внесення змін до бюджету, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, прийняття цілісного майнового комплексу в районну комунальну власності та інші.

DSCN5194   DSCN5195

Одноголосно депутати затвердили такі програми,  як підтримка військовослужбовців військової служби за контрактом які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей, функціонування Кам’янського сектору обслуговування громадян Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на 2017 рік. Також рішенням сесії підтримали ряд змін і доповнень до районних галузевих програм.

Крім того, депутати надали згоду на відкриття та збереження мережі класів з чисельністю учнів 4 особи в 11 класах у сільських загальноосвітніх школах району з поправкою щодо прийняття відповідних рішень сільських рад по співфінансуванню.

На сесії затвердили план роботи районної ради на ІV квартал 2017 рік.

В кінці роботи сесії депутати підтримали звернення депутатів Черкаської обласної ради до голів районних рад, міських, сільських, селищних голів, депутатів усіх рівнів Черкаської області щодо вирішення питання порушення міжпосадових співвідношень у розмірі оплати кваліфікованої і некваліфікованої праці працівників галузі охорони здоров’я.

Пропозиції, висловленні депутатами районної ради при обговоренні питань порядку денного, були враховані при прийнятті рішень.

На завершення роботи сесії директор РКП «Кам’янський водоканал» Анатолій Висоцький інформував про стан робіт щодо будівництва нових очисних споруд.

DSCN5192   DSCN5190

  • Переглядів: 140