• Укр/Рус/Eng

25 квітня 2016 року в с. Катеринівка відбулися загальні збори громадян

На зборах були присутні головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Жанна Монзуль, заступник голови райдержадміністрації Віталій Коваленко, начальник  Державної податкової інспекції Ольга Крамар, депутат районної ради Тетяна Василенко та директор ТОВ “ІнвестАгропром”, депутат районної ради Микола Бурлай.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» перед територіальною громадою виступила сільський голова Надія Борисенко, яка прозвітувала перед учасниками зборів про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Також, проінформувала присутніх про самооподаткування населення, про затвердження складу вуличних комітетів, про передачу ставка в громадське користування, про правила благоустрою села, про поштове відділення зв’язку. Досить активно обговорювали наявні проблеми на території населеного пункту, а саме: хвилювало питання земельних відносин. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Тетяна Василенко прозвітувала  про свою роботу перед виборцями, відповіла на всі поставлені жителями запитання та закликала до подальшої співпраці.

Начальник  Державної податкової інспекції Ольга Крамар надала громаді відповідь на підняті питання в розрізі оподаткування.

Про використання земельних ділянок на території Катеринівської сільської ради надав відповідь директор ТОВ “ІнвестАгропром”Микола Бурлай

Підвівши підсумки проведених загальних зборів громадян, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкомів сільських рад, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ на селі.

99141466

  • Переглядів: 66