• Укр/Рус/Eng

3 грудня Міжнародний День інвалідів

Уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний День інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Також, у кожному суспільстві є люди, які похилі літа змушені доживати самотньо, без опіки з боку рідних. Переживши багато труднощів, набравшись життєвого досвіду і мудрості, але втративши здоров’я, часто самотні старенькі потребують допомоги і догляду. Таку опіку, цілодобове обслуговування та якісне харчування одинокі люди похилого віку знаходять у стаціонарному відділенні с.Косарі Кам’янського територіального центру.

З нагоди Дня інвалідів, в Кам’янському районі 1 грудня 2017 року в оновленому після ремонту приміщенні стаціонарного відділення с. Косарі відбувся «День відкритих дверей». Участь у проведенні заходів взяли голова районної ради Сергій Сундуков, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Людмила Тетьора. Під час візиту керівники району та гості оглянули в яких умовах живеться одиноким стареньким людям і як виглядає приміщення після ремонту та окреслили потреби на майбутнє.

   

  • Переглядів: 116