• Укр/Рус/Eng

РІЧНИЦЯ ВЕЛИКОГО ПОЕТА

  Щорічно у березні проходять Шевченківські дні, під час яких не тільки в Україні, а й в інших країнах згадують творчість Великого Кобзаря. За традицією у навчальних закладах та закладах культури району, бібліотеках, музеях проводилися наукові конференції, літературні вечори, шевченківські читання, книжкові виставки, художні експозиції, творчі конкурси, в яких беруть участь, як учнівські так і педагогічні колективи, громадськість міста.

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас українців є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу.

З метою популяризації творчої спадщини генія світового значення та утвердження його духовних заповідей 9 березня 2016 року  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 202 річниці від дня народження Генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

В заходах взяли участь голова районної ради, заступники голови районної державної адміністрації Богдан Солошенко та Віталій Коваленко, міський голова Володимир Тірон, представники політичних партій та громадських об’єднань, вчителі та учні шкіл, громадськість району.

Виступаючи Сергій Сундуков зазначив, що святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого майбутнього нашої кам’янщини та всієї України.  Поезія Великого Кобзаря оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій рід, свою Україну.

Старший вчитель Кам’янської ЗОШ № 1 Олена Буряк та учень 10 класу  Юрій Ребчук читали вірші Тараса Шевченка. Учениця  загальноосвітньої школи Валерія Рогозінська виконала музичну композицію «Зоре моя вечірня».

На завершення керівництво та громадськість району поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

DSCN4893                   DSCN4896

         DSCN4901

 

  • Переглядів: 79