• Укр/Рус/Eng

Дороги після зими

DSCN4842Голова районної ради Сергій Сундуков разом із керівником антикорупційного комітету при Народній раді Олександром Омельченком побували на ділянках дороги, які ремонтували дорожники приватного підприємства “Аерошляхбуд”.

Те, що робиться на дорогах після зими — вразило. Слідом за снігом та кригою зійшло й покладене дорожнє покриття.

Підприємство “Аерошляхбуд” ще у травні минулого року виграли тендер на виконання ремонтних робіт на ділянці дороги від кордону Смілянського району і до с. Михайлівка. За короткий термін вони встигли нарити багато ям і тільки окремі з них заасфальтували. Проте, за виконані роботи гроші отримали вчасно і у повному обсязі. З травня по жовтень ніяких робіт на дорозі не проводилось, окрім наїздів перевіряючих, які активно перешкоджали працювати філії “Райавтодор”, і всіляко підтримували й вихваляли роботу “Аерошляхбуду”. Наприкінці жовтня, коли вже розпочалися дощі, ями заасфальтували, хоча обіцяли усі роботи виконати якісно до 1 жовтня.

Сергій Сундуков готує звернення до керівників різних інстанцій щодо якості проведеного ремонту і налаштований домагатися, щоб винні були покарані, а дороги — відремонтовані

  • Переглядів: 74