• Укр/Рус/Eng

Збори громадян в селі Коханівка

Відповідно до затвердженого графіка, 17 березня 2016 року відбулися загальні збори громадян в селі Коханівка. На зустріч з громадою прибули голова районної ради Сергій Сундуков, заступник голови райдержадміністрації Віталій Коваленко, начальник сектору Кам’янського відділення поліції Станіслав Бугаєвський, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гончаренко, військовий комісар Кам’янського району військового комісаріату Олег Петров.

WP_003197 (1)Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова Тетяна Кузява прозвітувала перед учасниками зборів про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Висловила подяку від себе особисто та від жителів села депутату районної ради Сергію Гапченку за велику допомогу в вирішенні багатьох важливих питань для добробуту селян. Жителі   досить активно обговорювали наявні проблеми на території населеного пункту, а саме: хвилювало питання ремонту доріг, завезення скрапленого газу, зміна часу відправлення рейсового автобусу з м. Кам’янка до с.Коханівки на 18.00 годину. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови. Також громада піднімала питання щодо уточнення меж села та взяття в оренду земельної ділянки під ставок.

На розгляд громаді також, виносився звіт начальника сектору Кам’янського відділу поліції  Станіслава Бугаєвського, який проаналізував стан злочинності та правопорушень на території Коханівської сільської ради.

WP_003198 (1)На загальних зборах громадян виступив голова районної ради Сергій Сундуков та надав відповіді на поставленні громадянами запитання і наголосив, що поліпшення стану справ на селі залежить не тільки від виконавчого комітету та депутатів сільської ради, а й від активної діяльності всіх жителів села.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Сергій Гапченко прозвітував  про свою роботу перед виборцями.

Начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гончаренко поінформувала жителів села про порядок оформлення субсидій.

З інформацією про контрактну службу та відновлення обліку військовозобов’язаних перед присутніми виступив військовий комісар Кам’янського району військового комісаріату Олег Петров.

Підсумовуючи вищезазначене, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкомів сільських рад, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ. Але при цьому, голова села повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя територіальної громади.

  • Переглядів: 89