• Укр/Рус/Eng

Більше півроку Кам’янський район шефствує над військовою частиною 5975, яка дислокується в Черкасах.

—  Ми — автомобільний батальйон, який забезпечує підвезення паливно-мастильних матеріалів в зону АТО, — розповів заступник командира з виховної роботи, майор Юрій Степаненко. — Ми звернулися до керівників району з проханням допомогти нам придбати запчастини на бензовози.

— Сьогодні нам привезли 2 новеньких стартери для автомобілів МАЗ, — продовжує розмову помічник заступника по технічному забезпеченню ст. лейтенант Володимир Бабій. — Я веду облік автомобільної частини, відповідаю за ремонт техніки, виконання бойових завдань нашими колонами. Привезені запчастини нам дуже допоможуть, на наших складах таких дороговартісних запчастин немає, а придбати їх — немає коштів. Дуже дякуємо за надану суттєву допомогу.

Сергій Сундуков і Богдан Солошенко запевнили, що кам’янчани ніколи не стояли осторонь і завжди підтримували і підтримують наших солдат, тож в подальшому шефські зв’язки будуть тільки міцнішати. Від командирів керівники нашого району отримали запрошення на річницю створення  цієї військової частини, яка відзначатиметься на наступному тижні.

Новенькі стартери для автомобілів придбав і власноруч передав підшефним військовим депутат районної ради від Аграрної партії, фермер з с. Грушківка Сергій Дяченко.

img_20161019_104810

  • Переглядів: 49