• Укр/Рус/Eng

Cемінар-нарада з міським та сільськими головами місцевих рад

18 травня 2016 року в залі засідань будинку рад відбувся семінар-нарада з міським та сільськими головами місцевих рад.  На семінарі були присутні голова районної ради Сергій Олександрович  Сундуков,  перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Миколайович  Солошенко, сільські голови, секретар міської ради Андрій Миколайович Плєшкань, директор ПрАТ «Кам’янське АТП-17142» Бондаренко Олексій Макарович, начальник фінансового управління райдержадміністрації Гвоздик Ольга Борисівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іщенко Віктор Борисович, начальник Кам`янської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління МІНдоходів у Черкаській області Крамар Ольга Володимирівна, заступник начальника Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області.  Ціперко Олександр Андрійович,  провідний інспектор Кам’янського РС УДСНС у Черкаській області Дудник Роман Олександрович.

Ключовим було обговорення  питанням щодо здійснення перевезень пільгових категорій населення на території району та підтримки в подальшому роботи ПрАТ «Кам’янське АТП-17142»  у зв’язку із його тяжким фінансовим становищем, з якого доповів Бондаренко Олексій Макарович та Іщенко Віктор Борисович.

Була дуже жвава дискусія, сільські голови висловили свої думки з даного питання, зокрема, Лузанівський сільський голова Миколаєнко Сергій Ігорович та Лебедівський сільський голова Козоріз Василь Іванович попросили встановити контроль за білетами та звернути увагу на шанобливе ставлення водіїв автобусів до громадян. Проте,  інформували, що з їхніх сіл  автобусами користується дуже мало пільгової категорії населення . Це підтвердили і інші сільські голови. Радиванівський сільський голова Бащенко Марина Майданівна попросила переглянути тарифи на перевезення, тому що до с. Радиванівка вони зависокі. В кінці обговорення сільські голови пообіцяли надати субвенції ПрАТ «Кам’янське АТП-17142» для підтримки підприємства.

     Ціперко Олександр Андрійович доповів про  пенсійне забезпечення та зміни у пенсійному законодавстві України, Крамар Ольга Володимирівна доповіла про оподаткування фізичних та юридичних осіб на території району, зокрема, в своїй доповіді вона наголосила, що потрібно в обов’язковому порядку провести роботу щодо декларування доходів. Гвоздик Ольга Борисівна доповіла про виконання місцевих бюджетів у 2016 році від підприємців.

    Дудник Роман Олександрович порушив питання щодо поліпшення пожежної безпеки в населених пунктах району.  У 2015 році було заплановано створення МПК на базі с.Баландино, з охопленням с.Тимошівка, Коханівка., але дана робота в цьому напрямку органами місцевого самоврядування не виконана. У 2016 році заплановано створення МПК на базі с. Грушківка.

      Після закінчення доповідей голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков підбив підсумки семінару – наради.

IMG_20160518_090827     IMG_20160518_090819

  • Переглядів: 63