• Укр/Рус/Eng

Чергова поїздка в зону АТО

Нещодавно делегація з Кам’янщини, яку очолив голова районної ради Сергій Сундуков, волонтери та громадські активісти побували на передових позиціях українських військових, де зусрілися з земляком і депутатом районної ради Сергійом Ліонченком, який несе службу в зоні АТО.

 Під час поїздки кам’янчани поспілкувалися з бійцями та подивилися на умови, у яких вони перебувають. Завдяки допомозі патріотів-волонтерів привезли хлопцям засоби гігієни і предмети першої необхідності, продукти харчування: м’ясо, крупи, консервацію, фрукти, овочі, випічку та свіжозібраний мед. Особливо воїни були вдячні  за  передачі від рідних  і близьких.

 Розмовляючи із захисниками Вітчизни, голова районної ради наголошував, що такі поїздки та допомога бійцям вкрай необхідні.

 – Ми й надалі будемо вживати заходів для вашої підтримки, забезпечення усім необхідним, – підкреслив Сергій Олександрович. Він також передав привіт, щирі вітання та слова підтримки від земляків, побажав якнайшвидшого повернення додому живими і здоровими.

P_20170727_092502 P_20170727_092516

Jpeg

Jpeg

  • Переглядів: 124