• Укр/Рус/Eng

День захисту дітей.

 

            У перший літній день в Україні, так і у нашому районі, відзначили День захисту дітей. Дитинство — це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Адже ми робимо свято, щоб  послухати дітей та інколи в них повчитися.

1 червня, у дитячій музичній школі імені П.І.Чайковського відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисту дітей. Зі святом діток поздоровили голова районної ради Сергій Сундуков, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Глагола, міський голова Володимир Тірон, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Маслєй.

— Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість дитинства  — сказав у своїй промові Сергій Сундуков.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Маслєй вручила грамоти Бондаренко Дарині — учениці 9 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею “Камелія” за зайняте І місце  в районному конкурсі дитячих аматорських віршів “Матусі присвячується”, Брянцевій Валентині — учениці 10 класу Телепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце  в районному конкурсі дитячих аматорських віршів “Матусі присвячується”, Полудень Анні — учениці 5-Б класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1      за зайняте ІІІ місце в районному конкурсі дитячих аматорських віршів “Матусі присвячується”.

Гарний настрій присутнім дарували вихованці Кам’янського будинку творчості дітей та юнацтва, вихованці клубу спортивного танцю „Еліт-Данс” (керівник Лариса Козоріз). Вокальні та танцювальні номери презентували Настя Федоренко, Андрій Троян, Овсієнко Дарина, Каріна Бандура, Андрій Гребенюк, Сергій Кодола та інші.

  • Переглядів: 121