• Укр/Рус/Eng

Депутати затвердили ряд важливих питань

5 лютого 2016 року в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання чергової 4 сесії районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Сергій Сундуков.
В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Сергій Воронов, заступники голови райдержадміністрації Богдан Солошенко та Віталій Коваленко, помічник Народного депутата Рудика С.Я. Микола Кутовий, провідний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель головного Управління Держгеокадастру в Черкаській області Євгенія Страшевич, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації та громадськість району.
Перед депутатами виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольги Гвоздик, яка прозвітувала про виконання районного бюджету за 2015 рік.
Окрім цього, за рахунок розподілу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік.
Депутати затвердили районну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках.
З метою призначення на посаду керівників загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів депутати затвердили Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів для призначення на посаду керівників загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, що належать до районної комунальної власності.
На сесії затверджено проектно-кошторисну документацію за робочим проектом «Реконструкція тепло генераторної з розширенням та встановленням двох твердопаливних котлів загальною потужністю 0,85 Мвт в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в м. Кам’янка Черкаської області» загальною кошторисною вартістю 1 135 561 грн. та передбачено кошти на співфінансування проекту.
Також затвердили Порядок забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників сільських загальноосвітніх шкіл району до місця роботи та в зворотному напрямку.
Передбачивши кошти в районному бюджеті на відшкодування компенсації за пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом окремих категорій громадян депутати прийняли рішення по внесенню змін до комплексної програми „Турбота”.
З усіх проектів рішень по затвердженню технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які подавалися на розгляд сесії депутати затвердили лише одну технічну документацію з нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок загальною площею 5,8043 га наданої в оренду ФГ «Павленко Ф.М.», які розташовані на адмінтериторії Юрчиської сільської ради (за межами населеного пункту). Всі інші були одноголосно проголосовані проти затвердження.
Також було розглянуто ряд питань, що стосуються майна районної комунальної власності.
Народні обранці одноголосно схвалили звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка.
По закінченню сесії депутати затвердили план роботи районної ради на ІІ квартал 2016 року.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень, з інших питань підготовлені контрольні листи по їх виконанню.
58769619

  • Переглядів: 35