• Укр/Рус/Eng

Діти – наше майбутнє.

3 березня в залі засідань будинку рад проведено районну конференцію опікунів-піклувальників, прийомних батьків, батьків вихователів з питань соціально – правового захисту прав дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, попередження безпритульності, бездоглядності та сімейного насильства. Організатором виступила служба у справах дітей Кам`янської райдержадміністрації на чолі з начальником Аллою Маслєй.

На заході були присутні: керуюча справами районної ради Олена Воробйова, виконуюча обов`язки директора районного центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді Наталія Штрик; завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко; спеціалісти сектору з питань опіки, піклування та усиновлення; секретарі сільських рад району; секретар виконавчого комітету міської ради; опікуни – піклувальники, прийомні батьки, батьки – вихователі району.

Згідно порядку денного, на розгляд, обговорення, та прийняття відповідних рішень, було винесено вісім питань.

Відкрила конференцію начальник служби у справах дітей Кам`янської райдержадміністрації Алла Маслєй, яка у своєму виступі підвела підсумки роботи за 2016 рік, ознайомила присутніх зі змінами законодавчих актів, поділилась перспективними планами на поточний рік. Алла Миколаївна детально зупинилась на деяких основних положеннях Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»; надала інформацію присутнім та охарактеризувала стан справ з даного напрямку роботи в Кам`янському  районі; розповіла про пільги та гарантії , які мають діти при вступі у ВУЗи та під час навчання; наголосила на необхідності продовження активної роботи щодо збереження здоров`я, своєчасного оздоровлення та забезпечення захисту майнових прав дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування; надала вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Питання з попередження насильства та протидії торгівлі дітьми, а також про негативний вплив інтернету, та інші напрямки поширення інформації, які становлять  психологічну небезпеку для підростаючого покоління,  ґрунтовно висвітлила Ірина Коваленко – завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Про запровадження пілотного проекту з надання послуг сімейного патронату на території Черкаської області, доповідала Наталія Штрик – виконуюча обов`язки директора районного центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді.

Насамкінець, кращих опікунів та піклувальників району, за підсумками умов виховання, утримання, забезпечення навчання у 2016 році – було нагороджено грамотами, подяками, цінними подарунками.

Підводячи підсумки роботи конференції, керівник апарату районної ради Олена Воробйова подякувала присутнім опікунам та вихователям за небайдужість, людське тепло, чуйність та людяність, висловила переконання, що тільки спільною турботою, підтримкою один одного у скрутну хвилину, ми зможемо покращити долю дітей – сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

DSC00228 DSCN2792 DSCN2791 DSCN2797 DSCN2795 DSCN2796 DSCN2799 DSCN2803 DSCN2805

  • Переглядів: 70