• Укр/Рус/Eng

Інформує прокуратура.

До суду направлено обвинувальний акт відносно власника пилорамі, на якій загинула людина.

Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно власника деревообробного цеху, на якому стався нещасний випадок, що призвело до загибелі людини.

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2015 року, на одній з пилорам в м. Кам’янка, 31–річний Кам’янчанин внаслідок запуску непрацюючого деревообробного верстата, отримав тілесні ушкодження, які виявилися несумісні з життям внаслідок чого останній помер у Кам’янській районній лікарні.

В ході досудового розслідування, власнику цеху повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 271 Кримінального кодексу України, як порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці, що спричинило загибель людини та направлено відносно останнього обвинувальний акт за вказаною правовою кваліфікацією до Кам’янського районного суду.

Наразі призначено підготовче судове засідання. Санкція статті передбачає покарання у виді обмеження та позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

 

 

 

Прокурор Кам’янського відділу

Смілянської місцевої прокуратури                                           І. Іщенко

  • Переглядів: 47