• Укр/Рус/Eng

Герої не вмирають: у Кам`янці вшанували Героїв Небесної Сотні!

Концерт – реквієм, на якому вшановували пам`ять Героїв Небесної Сотні пройшов сьогодні в актовому залі музичної школи. Кілька сотень Кам`янчан – представників громадськості, влади району та міста, військових, ветеранів Майдану і війни на сході України, вчителів та учнів шкіл – поминали пам’ять загиблих на Майдані, славних синів та дочок, які рівно три роки тому поклали своє життя за незалежність України.

Кожен виступаючий – учасники тих подій, представники молодшого покоління, школярі – наголошували на тому, що саме пам’ять, пам`ять про всіх полеглих Героїв Небесної Сотні єднає нас сьогодні в боротьбі за мир, за перемогу. Саме пам’ять робить нас сильнішими! Небесна сотня віддала свої життя за європейський вибір України, за майбутнє. Нині наші бійці на Сході відстоюють його. І ми всі повинні докладати максимум зусиль, аби жертви наших героїв не були марними.

Ведучі заходу нагадали усім присутнім імена загиблих героїв та розкрили сторінки їхнього життя.

Перед присутніми виступили настоятель Української православної церкви Київського патріархату  Петро Скіцька та депутата обласної ради Сергій Воронов, які побажали усім миру, добра, злагоди та Божого благословіння.

Вечір доповнили відеоматеріали, а також виступи гурту «Ліра» районного будинку культури та вихованки дитячого будинку творчості та юнацтва Каріни Бандури, які нікого не залишили байдужими.

По закінченню урочистої частини відбувся похід до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, мітинг та покладання квітів. Хвилиною мовчання вшанували тих українців, які під час Революції Гідності та під час подій на Сході країни віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

IMG_20170220_145002 DSCN2452 IMG_20170220_141404 IMG_20170220_143815 IMG_20170220_144214

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Переглядів: 74