• Укр/Рус/Eng

Кам’янщина урочисто відзначила День Кооперації.

Як завжди у теплому і по-справжньому родинному колі, своє професійне свято відзначив дружній колектив споживчої кооперації району. Урочисте зібрання трудового колективу, нинішніх та колишніх працівників, було проведено у великому актовому залі районного споживчого товариства.  Теплі слова вітань для працівників і ветеранів цієї галузі прозвучали від голови районної ради Сергія Сундукова, заступника голови РДА Віталія Коваленка та міського голови Володимира Тірона.

Виступаючі висловили працівникам слова вдячності за невтомну неспокійну працю, за те, що вони зберігають та шанують найкращі традиції кооперації, та не забувають акцентувати увагу на послугах для сільського населення, адже саме жителі села виступають головним механізмом та чинником для розвитку продуктивності та забезпечення прибутку.

Про здобутки та напрацювання галузі йшлося у виступі голови правління Кам’янського районного споживчого товариства Зінаїди Черніченко.

— Відповідаючи вимогам часу, ми складаємо гідну конкуренцію, вигідно відрізняємось якісним обслуговуванням та помірними цінами на продукти харчування, — відзначила вона. — Я впевнена, що майбутнє кооперації Кам’янщини буде позначене хорошими здобутками, адже у нас працюють справжні фахівці своєї справи.

Зінаїда Борисівна подякувала колегам за професійну багаторічну працю, за активну життєву позицію.

Слова поваги і вдячності кооператорам висловив ветеран галузі, колишній голова правління РайСТ Анатолій Іщук.

У своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сундуков, зокрема зазначив: «…Ми сподіваємось, що Ваш досвід і надалі допомагатиме тримати марку однієї з найкращих райспоживспілок в області і буде використаний для того, щоб утвердити найкращі кооперативні ідеї та справи на майбутнє». А також, з нагоди професійного свята кращих працівників галузі відзначив подяками та грамотами від керівництва області, району та міста.

Захід пройшов у теплій, привітній, щирій, невимушеній обстановці.

  • Переглядів: 61