• Укр/Рус/Eng

Кам`янщина висловила свою позицію.

24 травня 2017 року під головуванням голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця відбулась нарада черкаського відділення Асоціації обласних та районних рад.

Під час наради обговорювалося питання створення госпітальних округів – проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Черкаської області”; так і можливе подальше укрупнення районів відповідно до законопроекту «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

На зібранні із заявою виступив голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков.

– Кам’янщина категорично проти приєднання до Смілянського району, – наголосив він. В разі, якщо об’єднання стане обов’язковим, Кам’янщина хотіла б об’єднатися не зі Смілянщиною, а з Черкаським і Чигиринським районами. З цього питання є рішення Кам’янської районної ради, сільських рад, а також місцевих громадських організацій.

Також, Сергій Олександрович повідомив присутніх про те, що депутати Кам’янської районної ради схвалили звернення до Верховної ради України, Комітету Верховної рад України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Кабінету Міністрів України,  Міністерства охорони здоров’я, депутатів Черкаської обласної та районної рад щодо  входження Кам’янської центральної  районної лікарні до Черкаського госпітального округу

Загалом, нарада викликала гострі дискусії та суперечки. Врешті, на засіданні було прийнято резолюцію до подання Кабінету Міністрів із врахуванням позицій, рекомендацій та пропозицій кожного з районів.

  • Переглядів: 81