• Укр/Рус/Eng

Майбутнє лісу в твоїх руках.

Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” активно крокує Черкащиною. 6 квітня 2017 року в Тимошівському лісництві Кам`янського лісового господарства відбулось садіння лісу, до якого долучилися голова Кам`янської районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам`янської райдержадміністрації  Богдан Солошенко, директор державного підприємства «Кам`янське лісове господарство» Віталій Верес. Допомагали у цій гарній справі представники Тимошівського лісництва, учні Тимошівської загальноосвітньої школи на чолі з директором Юрієм Погорілим.

          На початку акції, директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес повідомив, що в рамках весняної лісокультурної кампанії, яка знаходиться на стадії завершення, лісівниками Кам`янщини постійно проводиться систематична робота по відтворенню лісів, лісовідновленню та озелененню. Традиційно основними лісоутворюючими породами для району є дуб, висаджується також горіх чорний. Щоб успішно провести всі весняні посадкові роботи, в минулому році лісгоспом заготовлено лісове насіння, постійно вирощуються сіянці. Заходи акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” відбуваються по всій Черкащині за участю учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування і триватимуть до Дня довкілля в Україні – 15 квітня.

          Потому, Віталій Терентійович нагородив подяками та грошовими преміями учнів Тимошівської школи, які наприкінці березня стали переможцями обласного зльоту шкільних лісництв, та представлятимуть Черкаську область на Всеукраїнському заході, який відбудеться у вересні в місті Малин.

– У ці дні всі, хто бере участь в акції зі збільшення лісонасаджень і лісового фонду області, долучаються до важливої справи збереження чистого довкілля для майбутніх поколінь. Переконаний, що сьогоднішній день ми проведемо із піднесеним настроєм, в гарній компанії колег і друзів – зазначив Сергій Сундуков та подякував присутнім, які долучилися до висадки дерев, а лісівникам – за щорічну гарну акцію.

Лісничий Тимошівського лісництва В`ячеслав Діденко провів короткий лісівничий майстер-клас та розповів про особливості й переваги садіння лісу сіянцями із закритою кореневою системою. За його словами, саме цей метод, який протягом останніх років застосовується на підприємстві, дозволяє забезпечити практично стовідсоткову приживлюваність лісових культур дуба звичайного та горіха чорного.

З гарним настроєм та відчуттям задоволення від важливої справи, разом учасники акції заліснили площу у півтора гектари, висадивши понад дві тисячі сіянців.

DSCN3262 DSCN3273 DSCN3274 DSCN3278 DSCN3280 DSCN3283

  • Переглядів: 93