• Укр/Рус/Eng

На Кам’янщині проводжали юнаків на строкову службу.

Сьогодні, в актовому залі будинку рад відбулися урочисті проводи юнаків, призваних на строкову військову службу.

Це перша черга весняного призову, в ході якої до українського війська відправили 10 кам’янчан.

На проводи прийшли представники районної та міської влади, духовенства, рідні та близькі призовників.

– Вам випала честь проходити службу в оновленій українській армії, яка показала бойову звитягу, – сказав у своєму вітальному слові голова районної райди Сергій Сундуков. Він побажав солдатам легкої служби,  повернутися додому справжніми чоловіками, подякував їхнім батькам за виховання.

У своєму виступі військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров наголосив на тому, що у ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно та благородно. Він побажав юнакам гідно нести військову службу і з честю виконати військовий обов’язок.

Захід не обійшовся без добрих та душевних слів матерів майбутніх воїнів, які від імені всіх рідних висловила Галина Поповиченко. Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя, настоятель Української православної церкви Київського патріархату  Петро Скіцка і кожному юнакові подарував іконки-обереги.

Музичним подарунком для призовників, батьків та присутніх став виступ художнього колективу «Ліра» Кам’янського районного будинку культури під керівництвом Миколи Бориса.

DSCN3197 DSCN3200 DSCN3188 DSCN3190 DSCN3189

  • Переглядів: 89