• Укр/Рус/Eng

Нарада з міським та сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

21 квітня голова районної ради Сергій Сундуков взяв участь у нараді з міським та сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Обговорювали досить важливе питання для життєдіяльності району, а саме щодо легалізації робочих місць і заробітної плати, орендної плати за землю, сплати земельного податку, вирішення соціальних питань.

На даний час в районі працюють незареєстровані господарства, яким люди віддають свої земельні паї без оформлення  і від яких не надходять кошти до місцевого бюджету. Тож було запропоновано сільським головам звернутися до всіх сільськогосподарських підприємств та фермерів,  які діють на адмінтериторіях сільських рад, зареєструвати свої землі, щоб на загальних підставах сплачувалися податки до місцевих бюджетів. За рахунок цього кошти будуть спрямовані  на розвиток їхнього ж села.

Аграрії запропонували робити аналіз використання земель по усіх населених пунктах району, вести активну роз’яснювальну роботу з керівниками, які сплачують податки і з тими, які працюють виключно на себе, приховуючи дохід.

bb4139037917

  • Переглядів: 57