• Укр/Рус/Eng

Нарада щодо «Реабілітаційного центру для воїнів АТО».

14 листопада в залі засідань будинку рад відбулося засідання – координаційна нарада щодо можливостей розміщення  на території Кам`янського району реабілітаційного центру для воїнів АТО. Очолював захід – заступник голови Кам`янської РДА – Віталій Коваленко.

Захід відбувся за ініціативи та активного сприяння голови районної ради –  Сергія Сундукова та першого заступника голови Кам`янської РДА – Богдана Солошенка. На зустрічі були присутні – працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради  – Людмила Тетьора; Євгеній Довгошея; Тетяна Василенко; Наталія Клименко; Юрій Клименко; головний лікар Кам`янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко; секретар міської ради – Андрій Плєшкань; головний бухгалтер відділу освіти – Оксана Надьон; керівники громадських організацій району – А. Конверцев, В. Єрмоленко, О. Василенко; Лубенський сільський голова – Надія Макаренко; районний військовий комісар – Олег Петров; учасники АТО; представники районного козацтва; громадські активісти.

На початку роботи, головуючий Віталій Коваленко повідомив  присутніх, що до районної влади звернулися представники благодійного фонду «Громада Народна Влада» та громадської організації «Воля-Громада-Козацтво» з пропозицією можливості розміщення в районі реабілітаційного центру для воїнів АТО на базі приміщення колишньої школи в селі Лубенці Кам`янського району. Представники даних організацій, зокрема президент фонду та голова спостережної ради громадської організації – Анатолій Панчук, та командир першого козацького батальйону Олександр Шепілов  ознайомили присутніх зі своїм баченням можливого створення реабілітаційного центру; коротко висвітлили можливі джерела фінансування закладу; аргументували позицію створення саме в Кам`янському районі. Зокрема, прозвучала пропозиція та бажання взяти в оренду приміщення школи зі збереженням інфраструктури, та в подальшому створити  на її базі громадську організацію, що буде опікуватись воїнами АТО, надавати їм різний спектр реабілітаційних заходів, проводити навчання та патріотичне виховання молоді.

Присутні  загалом підтримали ідею створення такого закладу на теренах району, але водночас виникло багато проблемних запитань та пропозицій, на які зацікавлена сторона, відповідей, поки що, не змогла надати. Так, депутат районної ради – Людмила Тетьора, висловила переконання, що утримання та матеріальна спонсорська підтримка такого закладу, виключно коштами районного бюджету, на сьогодні неможлива з фінансової точки зору. Євгеній Довгошея, запропонував спільно, всім зацікавленим сторонам напрацювати конкретний алгоритм дій, надати проекти відповідних документів – програму, положення, статут новоствореної організації, відповідні фінансові розрахунки, при необхідності – гарантійні економічні підтвердження та обгрунтування вищих органів влади. Адже, задля об`єктивного аналізу та прийняття відповідного рішення на сесії, така документація потрібна для подальшого ознайомлення всіх депутатів районної ради. Тетяна Василенко у своїх пропозиціях запропонувала розширити спектр, збільшити різновиди та профіль надання послуг майбутньої організації.  Заступник голови Кам`янської РДА Віталій Коваленко висловив переконання, що створення такої організації необхідне за умови обов`язкової юридичної реєстрації саме у нас в районі. Сільський голова Надія Макаренко у своєму виступі наголосила, що жителі повністю та всіляко допоможуть, та підтримують ідею створення такої організації на території села.  Представники численних громадських організацій, що взяли участь в роботі погоджувальної наради, у свої виступах висловили беззаперечну підтримку та сприяння у створенні і забезпеченні нормального функціонування реабілітаційного центру.

Насамкінець, присутні прийняли одностайне рішення щодо необхідності продовження роботи в даному напрямку, підтримали пропозицію щодо потреби оперативного створення та подальшого обговорення відповідних документів, висловили спільну думку щодо залучення до роботи представників обласної влади, необхідності отримання підтримки в депутатів обласної та Верховної ради.

dscn1234 dscn1239 dscn1242 dscn1246 dscn1248 dscn1251 dscn1253 dscn1255

  • Переглядів: 46