• Укр/Рус/Eng

Новорічний подарунок для Кам`янських правоохоронців.

Напередодні Нового Року, керівники Кам`янського району – голова районної  ради Сергій Сундуков та перший заступник голови Кам`янської районної державної адміністрації Богдан Солошенко, вручили ключі від новенького автомобіля Chevrolet Нива керівництву районного відділу поліції.

Передача автомобіля проходила в урочистій обстановці на площі в центрі міста перед будівлею будинку рад. Позашляховик було придбано за кошти районного бюджету. Сергій Сундуков під час свого виступу зазначив, що дана подія стала можливою виключно завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади району, підтримці депутатів районної ради, розумінню важливості тих проблем, які вирішуються працівниками районного відділу поліції та запевнив присутніх у  підтримці і сприянні вирішення проблемних питань в майбутньому.

На вручені автівки був присутній начальник Управління превентивної діяльності в Черкаській області Сергій Коваленко. Сергій Олександрович висловив слова щирої подяки керівництву Кам`янського району,  депутатському корпусу за допомогу та підтримку поліцейських району та зазначив, що автомобіль буде використовуватись групами швидкого реагування для обслуговування жителів Кам`янського району.

dscn2052 dscn2055 dscn2068 dscn2075 pm354image002 pm292image004

  • Переглядів: 74