• Укр/Рус/Eng

Освітянська конференція

Традиційно перед початком нового навчального року, 29 серпня в районному будинку культури освітяни Кам’янського району зібрались на педагогічну конференцію, аби підбити підсумки розвитку освітньої галузі за минулий навчальний рік та визначити плани на майбутнє.

На ній були присутні голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам’янської районної  державної  адміністрації  Богдан Солошенко, секретар Кам’янської міської ради Андрій Плєшкань, голова Кам’янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Шамрай, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Морозова,  керівники навчальних закладів, соціально-психологічна служба, голови профспілкових комітетів, педагогічні працівники, сільські голови,  спеціалісти відділу та методисти районного методичного кабінету.

Захід відкрили вихованці будинку творчості та юнацтва святковим вітанням педагогам району.

Перед учасниками конференції виступила в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Морозова, яка проінформувала про підсумки розвитку освіти району в минулому навчальному році та ознайомила з планами та завданнями на майбутній навчальний рік.

Вітаючи всіх присутніх з початком нового навчального року голова районної ради Сергій Сундуков подякував батькам, учителям, директорам шкіл, керівникам сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, сільським головам за підготовку шкіл до нового навчального року, а також зазначив, що наші учителі віддають багато зусиль для того, щоб максимально використати науковий потенціал, виховання у молоді патріотизму, формування державної ідеології й національного світогляду дійсно пов’язані з сучасними державними процесами. Довів присутнім про виділені кошти з районного бюджету та виконані роботи по запланованих заходах в галузі освіти району. Він також зауважив про те, що в минулому та поточному роках багато зроблено для зміцнення матеріально-технічної бази освітянської галузі, тому, й надалі будь-яке добре починання депутатський корпус районної ради буде завжди підтримувати.

Кращим правникам освіти та колективам навчальних закладів у підготовці до нового навчального року було вручено нагороди.

Подібні заходи дають можливість поспілкуватись з колегами, обмінятися думками, обговорити проблеми навчального процесу, щоб увійти в новий навчальний рік з наснагою і новими силами, щоб творити самим і надихати інших.

DSCN0436 DSCN0410 DSCN0419 DSCN0420     DSCN0431

  • Переглядів: 52