• Укр/Рус/Eng

Пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2015 року у приміщенні Кам’янської дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського відбувся літературно-музичний вечір-реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Минув рік з часу трагічної розв’язки Революції Гідності. Не скорившись злочинному режимові, виборюючи своє право на щасливе майбутнє, прагнучи жити в заможній європейській країні, мільйони українців вийшли на Майдан Незалежності. Герої Небесної Сотні, що віддали життя за оновлення нашої держави, не будуть забутими, адже «Герої не вмирають!».

Ведучий заходу, завідуючий музеєм О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського Олександр Мушта нагадав усім присутнім імена героїв та розкрив історії їхнього життя.

Після завершення літературно-музичної частини усі присутні, утворивши колону зі свічками та прапорами рушили до пам’ятного знаку Небесній Сотні, де відбувся мітинг-реквієм в пам’ять про загиблих учасників Революції Гідності.

Виступили учасники Революції Гідності, які поділились спогадами про дні перебування на «барикадах», розповіли про власні переживання й сподівання у час протистояння режиму.

Вшанували і земляків-черкащан, серед яких був Максим Горошишин із с.Грушківка Кам’янського району.

Голова районної ради Сергій Морозов закликав громаду бути згуртованими, небайдужими до  складної ситуації, яка зараз існує на Україні. Також виступив і міський голова Володимир Тірон.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв Майдану і загиблих на фронті захисників, помолились за здоров’я військовослужбовців, які воюють на Сході України та згадали хронологію кривавих подій минулого року.

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку Небесної Сотні та виконанням гімну України.

22310635 66511445

  • Переглядів: 40