• Укр/Рус/Eng

Переозброєння пожежно-рятувальної частини Кам`янщини.

Вчора, 11 травня сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі МАЗ, що був придбаний за рахунок коштів державного бюджету, отримали рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини в місті Кам`янка.

На заході були присутні почесні гості: ГВОЗДЬ Віктор Михайлович – начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту; СУНДУКОВ Сергій Олександрович – голова Кам’янської районної ради; СОЛОШЕНКО Богдан Миколайович – перший заступник голови Кам’янської районної державної адміністрації;  Плєшкань Андрій Миколайович – секретар Кам’янської міської ради; БОЙКО Людмила Володимирівна – голова постійної комісії Кам’янської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку,боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики; ДОВГОШЕЯ Євгеній Станіславович – голова постійної комісії Кам’янської районної ради з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі; ВАСИЛЕНКО Тетяна Марківна – голова постійної комісії Кам’янської районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; ВЕРЕС Віталій Терентійович – депутат Кам’янської районної ради, директор Кам’янського держлісгоспу; колишні керівники підрозділу МАКСИМЕНКО Олександр Вікторович та ШВЕЦЬ Ігор Петрович; старшокласники Кам`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

В урочистій обстановці, ключі від автомобіля, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь вручив начальнику Кам’янського районного сектору Сергію Щербаку.

Виступаючи перед присутніми, Віктор Гвоздь, підкреслив позитивні зміни, які почали відбуватися останнім часом в системі ДСНС, що дозволило покращити соціальний захист рятувальників, а також розпочати масове технічне переоснащення пожежно-рятувальних підрозділів сучасною технікою.

Дякуючи співробітникам підрозділу за високі показники у службовій діяльності, начальник Управління вручив ряду співробітників підрозділу, Почесні грамоти та Подяки.

Голова районної ради Сергій Сундуков подякував рятувальникам за фахові дії при виконанні своїх функціональних обов‘язків, підкреслив, що такий потужний автомобіль, обладнаний спеціальним устаткуванням, дозволить рятувальникам діяти більш упевнено, а мешканцям району відчути себе більш захищеними.

Богдан Солошенко, перший заступник Голови районної державної адміністрації,  висловивши задоволення високим рівнем професіоналізму, який демонструють представники підрозділу під час ліквідації надзвичайних ситуацій, зазначив, що поява сучасного автомобіля стала яскравим свідченням позитивних змін у системі цивільного захисту, як України так і безпосередньо району.

Демонструючи розуміння нагальних потреб рятувальної служби, Богдан Солошенко та Сергій Сундуков передали начальнику районного сектору сертифікат на суму 200 тисяч гривень, який дозволить вирішити питання покращення матеріальної бази підрозділу.

У свою чергу, секретар міської ради Андрій Плешкань, також зазначив, що задоволений рівнем співпраці, що існує між підрозділом і громадою міста. «Служба порятунку справедливо має значний авторитет та користується повагою серед громадян міста» – зауважив Андрій Миколайович.

Демонструючи рівень підтримки потреб пожежно-рятувальної частини міськвиконкомом, він передав начальнику підрозділу сертифікат на придбання спеціального, підсиленого взуття для рятувальників підрозділу.

Пожежна автоцистерна буде задіяна на ліквідацію пожеж та проведення рятувальних робіт в районі. Як зазначають фахівці, сучасний МАЗ легший у керуванні, вивозить більшу кількість води та піноутворювача, більш зручний і комфортний для особового складу.

IMG_3610 IMG_3581 DSCN0506 DSCN3770 IMG_3625

  • Переглядів: 166