• Укр/Рус/Eng

Перевірка готовності районної мобільної оперативної групи

З метою своєчасного оперативного реагування на надзвичайні ситуації  техногенного характеру, на можливі непередбачувані ситуації в осінньо-зимовий період, в тому числі при погіршенні погодних умов в районі створено мобільну группу швидкого реагування.

15 листопада 2016 року на базі Кам’янського РЕМ відбувся огляд сил та засобів підрозділу Кам’янського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області, сили і засоби від служб тепло-, водо-, газо-, електропостачання та будівельних організацій,  яка може бути використана у випадках виникнення необхідності надання допомоги населенню під час несприятливих погодних умов (снігові замети, ожеледиця, значне пониження температури).

Практичний огляд сил та засобів мобільної оперативної групи проведений за присутності голови районної ради  Сергія Сундукова, першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка, керівників відповідних підприємств, установ, організацій, від яких залучається техніка.

Загальна чисельність техніки мобільної групи оперативного реагування складає – 16 одиниць, особового складу – 40 чоловік.

Під час огляду керівництво району перевірило готовність сил та засобів служб цивільного захисту району до виконання завдань за призначенням пов’язаних з ризиками осінньо-зимового періоду. Особливу увагу було приділено накопиченню матеріально-технічного резерву та відпрацюванню співпраці та  взаємодії між службами.

За результатами проведеного огляду було встановлено, що район готовий до виконання завдань в зимовий період, а мобільна група реагування, яка здійснює чергування в цілодобовому режимі готова до дій за призначенням.

dscn1264 dscn1268 dscn1275 dscn1278 dscn1281 dscn1285 dscn1290 dscn1296

  • Переглядів: 44