• Укр/Рус/Eng

Підняття Державного Прапора України та відкриття оновленої районної Дошки Пошани «Гордість Кам’янщини»

Напередодні Дня Незалежності вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. Тож біля Дошки пошани зібралися керівництво району, гості та жителі міста на урочисту церемонію офіційного підняття Державного Прапора України та відкриття оновленої районної Дошки Пошани «Гордість Кам’янщини». Цього року Дошка Пошани вмістила вісімнадцять світлин представників різних професій та дев’ять колективів, які зробили вагомий внесок у розвиток району.

На святковий захід завітав Народний депутат України Сергій Ярославович Рудик, вітаючи кам’янчан зі святом побажав міцного здоров’я, миру, нових звершень і творчих злетів задля зміцнення та процвітання нашої держави.

З вітальним словом виступив голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков, який зазначив, що окрасою не лише Кам’янщини, а й всієї України є наші люди, ті, які звеличують наш район, роблять конкретні справи для того, щоб будувати міцну європейську країну, розбудовувати наш край.

Висловив щиру подяку хліборобам, робітникам та підприємцям, вчителям та медикам, митцям та громадськості. Загалом усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, в полі, у школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться трудова слава нашого району. Побажав всім міцного здоров’я, творчої наснаги, трудових здобутків, родинного затишку та подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Кам’янщини і всієї України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Миколайович Солошенко привітав всіх присутніх з Днем Державного Прапора та вручив нагороди і медалі ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков та  перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Миколайович Солошенко всім представникам занесеним на районну Дошку Пошани нагородили спільними Почесними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації, вручили квіти та висловили свої найщиріші побажання нагородженим.

З нагоди свята було вручено Грамоти депутатам районної ради Тетьорі Людмилі Миколаївні та Довгошеї Євгенію Станіславовичу від керівника угрупувань НГУ в АТО на території Донецької та Луганської областей  за надання волонтерської допомоги Угрупуванню Національної гвардії України під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

По закінченню урочистостей гурт “Ліра”  будинку культури виконали музичний подарунок нагородженим.

 

 

DSCN0188  DSCN0182    DSCN0198  DSCN0218 DSCN0216 DSCN0217

DSCN0284 DSCN0223 DSCN0224 DSCN0228 DSCN0232 DSCN0233 DSCN0235 DSCN0238 DSCN0241 DSCN0242 DSCN0244 DSCN0245 DSCN0249 DSCN0252 DSCN0261 DSCN0262 DSCN0263 DSCN0266 DSCN0273 DSCN0276 DSCN0277 DSCN0282

  • Переглядів: 62