• Укр/Рус/Eng

Підсумки діяльності служби з надзвичайних ситуацій в Кам`янському районі.

26 січня 2017 року в приміщенні Кам`янського сектору служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області відбулась робоча нарада на якій було підбито підсумки діяльності за 2016 рік, розглянуто перспективні плани розвитку на поточний рік, заслухано оперативну інформацію щодо стану справ з надзвичайних ситуацій в районі, відзначено кращих працівників.

          На заході були присутні – голова районної ради Сергій Сундуков; перший заступник голови Кам`янської райдержадміністрації Богдан Солошенко; міський голова Володимир Тірон;  директор сільськогосподарського фермерського господарства «Агросвіт» Сергій Гапченко; особовий склад Кам`янського підрозділу служби з надзвичайних ситуацій на чолі з керівником Сергієм Щербаком.  Управління Державної служби України з НС у Черкаській області представляла старший психолог відділу психологічного забезпечення та соціально – гуманітарної допомоги, майор служби цивільного захисту – Леся Коротяєва.

           На початку роботи, Сергій Вікторович Щербак доповів присутнім про проведену роботу службою в 2016 році, окреслив перспективні плани розвитку на поточний рік, озвучив проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

          Керівники району і міста у своїх виступах відзначили ключову роль працівників Кам`янського відділення служби з надзвичайних ситуацій у вирішенні будь – яких оперативних питань, що стосуються цивільного захисту населення району. Зокрема, голова районної ради Сергій Сундуков у своєму виступі наголосів на важливості роботи, яку виконують працівники підрозділу, запевнив присутніх у своїй безумовній подальшій підтримці у вирішенні будь яких питань, що стосуються поліпшення матеріального забезпечення; висловив сподівання в тому що працівники служби залишаться і в подальшому тією силою та опорою суспільства, яка з честю виконує свою роботу, та дійсно відповідає девізу: «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.»

          Після цього, Сергій Олександрович спільно з директором сільськогосподарського фермерського господарства «Агросвіт» Сергієм Гапченком подарували рятувальникам нові робочі комплекти спеціального одягу та перчатки для гасіння пожеж. Нова протипожежна форма імпортного виробництва придбана за  кошти Сергія Гапченка та буде використовуватись працівниками служби цивільного захисту під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків інших техногенних аварій і надзвичайних ситуацій. Насамкінець, Сергій Сундуков  відзначив кращих працівників Кам`янського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов`язків, вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби підрозділу, досягнення значних результатів у службовій діяльності, грамотами районної ради нагороджено: Францішка Ігоря Миколайовича – начальника караулу, лейтенанта служби цивільного захисту; Билину Віталія Валентиновича – головного інспектора, майора служби цивільного захисту.

DSCN2152 DSCN2156 DSCN2162 DSCN2169 DSCN2175 DSCN2177 DSCN2179 DSCN2183DSCN2144 DSCN217220170126_093822(1)

  • Переглядів: 73