• Укр/Рус/Eng

ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ.

Минулого понеділка військовослужбовці військової частини № 5975, що дислокується в місті Черкаси, відзначили першу річницю з дня створення.

Більше півроку цією частиною опікується Кам’янський район, тож підшефні запросили на урочистості керівників та представників району.

З нагоди свята підлеглих привітав командир військової частини В’ячеслав Лабутенко, який вручив кращим військовослужбовцям державні відзнаки, грамоти та подяки Міністерства оборони України, Черкаської обласної ради, командування військової частини.

Приємно відзначити те, що військову службу в даній частині проходять більше десяти чоловік – жителів Кам`янського району. Звертаючись до військовослужбовців, голова районної ради Сергій Сундуков і перший заступник голови Кам`янської райдержадміністрації Богдан Солошенко дякували їм за те, що люблять рідну землю, що не втратили віру у Вітчизну, ризикуючи життям, виконують бойові завдання. Подякували й батькам, які виховали достойних синів і доньок України, за їх витримку і підтримку. Керівники району вручили військовослужбовцям-кам’янчанам Грамоти, подяки за сумлінну службу, а Євгеній Довгошея, депутат районної ради, директор ПП НВЦ “Репродуктивне зерно” вручив грошові винагороди.

Керівники Кам`янського району запевнили командування, солдатів військової частини, що співпраця з підшефною військовою частиною триватиме й надалі, а зв’язки будуть тіснішати та розвиватись.

dscn1149 dscn1153 dscn1152

  • Переглядів: 66