• Укр/Рус/Eng

Планове засідання районної ради

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань та його заступник, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Тимошенка В.А. Дяченко С.М., начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, міський та сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.
Перш ніж перейти до розгляду порядку денного сесії голова районної ради Сергій Морозов оголосив хвилину мовчання по вшануванню загиблих героїв, які брали участь в антитерористичній операції в східних регіонах України.
На засіданні сесії було внесено ряд змін та доповнень до рішень районної ради, зокрема до районної комплексної програми ,,Турбота” на 2014-2020 роки”, до районного бюджету на 2014 рік, до районної комплексної програми «Освіта Кам’янщини на 2010-2015 роки, до програми забезпечення правопорядку в Кам’янському районі на 2011-2015 роки.
Заслухавши інформацію прокурора Кам’янського району Дмитра Пидорича про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Кам’янського району депутати районної ради рекомендували прокуратурі Кам`янського району спрямовувати діяльність на подальше зміцнення законності і правопорядку в районі та захист прав і свобод громадян.
З метою удосконалення в районі системи дитячо-юнацького спорту депутати районної ради затвердили Статут Кам`янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Кам`янської районної ради Черкаської області.
В зв’язку з виробничою необхідністю депутати одноголосно прийняли рішення про надання дозволу на реорганізацію Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради Черкаської області у спеціалізовану школу з поглибленим вивченням окремих предметів
Розглянули питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, блок питань стосовно районної комунальної власності та інші.
З інформацією про виконання рішення районної ради від 13.06.2014 р. № 25-11/VI «Про звіт тимчасової комісії районної ради з перевірки умов проживання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» виступили прокурор району, начальник РВ УМВС України в Кам’янському районі Водоп’янов С.О., окремі начальники відділів райдержадміністрації.
На завершення сесії було заслухано питання про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.
16331332

40888959

80683891

98772401

  • Переглядів: 56