• Укр/Рус/Eng

Погоджувальна нарада.

10 жовтня 2016 в залі засідань будинку рад відбулась погоджувальна нарада щодо підтримки звернення депутатів обласної ради від фракції «УКРОП» по недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр», яку провів голова районної ради Сергій Сундуков.

Напередодні, у п`ятницю 7 жовтня 2016 року, під час проведення чергової сесії обласної ради,  депутати обласної ради – представники фракції ВО «Свобода» за підтримки депутатів від ГО «Азов», як прихильники створення національного парку “Холодний Яр”, заблокували трибуну і в подальшому перешкоджали роботі сесії обласної ради, одним з питань якої був розгляд звернення депутатів Черкаської обласної ради до Прем’єр-міністра України, Міністерства АПК, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Черкаської обласної державної адміністрації щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського району.

Саме з метою кординації зусиль, вироблення спільної стратегії щодо недопущення створення на базі державного підприємства «Кам`янське лісове господарство» національного природного парку і було скликана сьогоднішня нарада. На заході були присутні голови тих сіл, на території яких заплановано створення об`єкту. Так, від села Грушківка був присутній сільський голова Темний І.Д., від села Жаботино – сільський голова Плужник Т.А., від села Лубенці – секретар сільської ради Сербін Є.П. Крім того, на захід прибули депутати районної ради – керівники депутатських груп та фракцій Т. Василенко, І. Кивгила, С. Щербушенко, А. Лісовий, Є. Довгошея. Були також присутні представники місцевого лісового господарства – директор ДП «Кам`янський лісгосп» Верес А.Т., головний лісничий – Борота В.І., лісничий Грушківського лісництва – Могила С.В., міську раду представляв секретар міської ради – Плєшкань А.М. Крім того, могли висловити своє бачення ситуації керівники громадських організацій району – А. Конверцев, В. Єрмоленко, О. Василенко. На заході звучала спільна думка, що в такий скрутний час, створення національного природного парку є передчасним та недоцільним. І це не є думка окремо взятого представника влади, чи районного обранця. Таку думку висловила переважна більшість громади та жителі сіл району.  У всіх населених пунктах, на базі яких планується створити новий об`єкт, було проведено громадські слухання, зібрані підписи жителів та передані на розгляд депутатів районної ради.

Насамкінець, задля встановлення діалогу, пом`якшення соціальної напруги,  донесення думки громади Кам`янського району, налагодження спільної стратегії та дій, було вирішено негайно звернутися до голови обласної ради О. Вельбівця та голови Черкаської облдержадміністрації Ю. Ткаченка, щодо підтримки та можливості продовження дискусії за столом переговорів за участю всіх зацікавлених сторін.

dscn0859

  • Переглядів: 73