• Укр/Рус/Eng

Візит депутата обласної ради Парамонова В.В.

На Кам’янщину з робочим візитом завітав депутат Черкаської обласної ради Віктор Парамонов, який відвідав медичні заклади району, зустрівся з колективами. Побував у Юрчиському ФАПі, де передав завідуючій Олені Чалій сучасне медичне обладнання — глюкометр (прибор для вимірювання цукру в крові), тест-полоски до нього, тонометри (механічний та електронний).  Потім відвідав Косарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, довго спілкувався з колективом, розповів про свою депутатську діяльність, нові програми, над якими працюють медики району, сучасне обладнання, яке планує придбати, свої плани щодо покращення роботи сільських медичних закладів. Завідуючій Олені Яремі передав для використання в  роботі такі ж прибори, привітав колектив з наступаючим святом Днем медичного працівника.

У Грушківському ФАПі працюють наймолодші за віком медики, тож у них було найбільше запитань до Віктора Володимировича, як до колеги-медика. Він залюбки дав відповіді на їхні запитання, поради. Зустрівся із сільським головою Іваном Дмитровичем Темним, який зацікавлений у придбанні для ФАПу сучасного кардіографу, тож і просив обласного депутата посприяти у цьому, обіцяючи виділити потрібну суму із сільського бюджету на його придбання. А біля ФАПу Віктора Парамонова чекали жителі села, які спеціально прийшли поспілкуватися з депутатом, розповісти про свої проблеми, подякувати за постійну підтримку і допомогу і привітати зі святом.

 Перебуваючи в цих закладах і спілкуючись з людьми, Віктор Володимирович цікавився планами на майбутнє, проблемами селян, увагу медиків акцентував на проведенні активної роботи щодо медичної освіти селян:

Сьогодні, в наш вік насичення електронною технікою, в кожній сім’ї вміють користуватися бензопилами, мотокосами, крутими мобільними телефонами. Прикро, що поряд з цим забувають про своє здоров’я, адже не в кожній сім’ї є такі потрібні прибори, як тонометр і глюкометр. А вони повинні стати такими ж незамінними, як градусник для вимірювання температури. Краще попереджувати захворювання, ніж його лікувати.

DSCN5198 (1)  IMG_20160614_084126

  IMG_20160614_084113 DSCN5203

  • Переглядів: 59