• Укр/Рус/Eng

Продовжується підтримка бійців на сході України.

В черговий раз відправлено волонтерську допомогу  бійцям на схід України в зону проведення антитерористичної операції. Голова районної ради Сергій Сундуков особисто відвідав земляків з Кам`янщини, які перебувають в «гарячих» точках поблизу міст Волноваха та Авдіївка. За два дні проїхали майже дві тисячі кілометрів.

Голова районної ради тепло привітав своїх земляків – охоронців Батьківщини. Передав хлопцям щирі вітання від батьків та земляків, а також від небайдужих Кам`янчан та жителів району. Наші воїни отримали домашню випічку, печиво, продукти харчування, речі першої необхідності, цигарки, крупи, овочі, солодощі, промислові товари. Всього, перед черговою поїздкою в зону проведення АТО, вдалося зібрати більше трьох тонн продуктів харчування. Школярі, вчителі Радиванівської загальноосвітньої школи передали захисникам Батьківщини вітальні листівки, особисті малюнки з побажаннями миру та якнайшвидше повернутись додому здоровими та неушкодженими.

Допомога на схід України в зону проведення АТО  вкрай важлива для всіх українських людей. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, жителі Кам’янського району  намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей, а колишні АТОвці не залишають своїх побратимів і після звільнення в запас. Бувають в усіх місцях, де служать наші хлопці з міста і сіл району.

Керівник району запевнив учасників АТО, що і в подальшому, він та депутатський корпус районної ради, місцевих рад, будуть опікуватись долею земляків та всіляко надаватимуть їм необхідну допомогу, адже війна на Сході України ще не закінчилась, і до миру та спокою ще далеко.

Кам`янська районна рада, Кам`янська районна державна адміністрація, громадська організація «Група Патріот. Визволення заручників» висловлюють подяку всім жителям району, активістам, волонтерам, учням та вчителям шкіл, керівникам та працівникам підприємств і організацій району, приватним підприємцям, всім тим, хто надає посильну допомогу та допомагає збирати гуманітарну допомогу для воїнів – бійців Збройних Сил України, які служать на Сході України.

Ми пам’ятаємо і шануємо борців за волю України. І не забуваємо їх усіляко підтримувати.

Підтримка й допомога військовослужбовцям на Сході та по поверненню звідти – завжди серед пріоритетів роботи Кам`янської районної ради та державної адміністрації.

Оскільки такі гуманітарні місії на Схід України відбуваються регуляно, запрошуємо всіх небайдужих людей Кам`янщини активно долучатись до збору продуктів харчування, надавати посильну матеріальну і моральну підтримку нашим воїнам.

Адже саме завдяки таким людям ми обов’язково  переможемо!

DSCN3782 DSCN3781 DSCN3840 DSCN3829 DSCN3783Фото-0105 Фото-0108 Фото-0111

  • Переглядів: 90