• Укр/Рус/Eng

ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ.

23 листопада в залі засідань будинку рад проведено семінар – навчання з головами первинних профспілкових організацій району. Очолював захід – заступник голови Кам`янської РДА – Віталій Коваленко.

Захід відбувся згідно щорічного плану роботи Черкаської обласної профспілки працівників державних установ. На зустрічі були присутні голови профкомів, профорганізатори первинних організацій району, сільські голови, головні бухгалтери та секретарі сільських рад, працівники виконавчого аппарату районної ради, відповідальні спеціалісти міської ради, райдержадміністрації.

Навчання проводили: голова обласного комітету профспілки – Катерина Кучугурна; заступник начальника міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях – Василь Олійник; технічний інспектор праці Федерації профспілок Черкаської області – Сергій Калюжний; завідуючий відділом з питань організаційної роботи та соціального захисту – Юрій Березюк.

Василь Олійник висвітлив питання реформування інституту державної служби, зупинився на правових засадах соціально – економічного захисту державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, розповів про зміни в антикорупційному законодавстві та особливості його застосування.

Сергій Калюжний детально охарактеризував порядок розслідування нещасних випадків на виробництві. Про зміни в статуті профспілки, організацію інформаційної роботи в територіальних та первинних організаціях, порядок підготовки, укладання та виконання колективних договорів наддав інформацію Юрій Березюк.

Завершувала навчання Катерина Кучугурна, яка у своєму виступі розповіла про діяльність виборних органів та організацій профспілки, зупинилась на основних питаннях роботи обласної профспілки.

Насамкінець, присутні відзначили користь від проведення, обмінялися думками, надали відповіді на запитання учасників семінару.

dscn1482 dscn1456 dscn1475 dscn1472 dscn1471 dscn1466

  • Переглядів: 80