• Укр/Рус/Eng

Проведення 33 сесії районної ради

28 квітня 2015 року голова районної ради Сергій Морозов провів пленарне засідання 33 сесії районної ради VI скликання.
В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Сундуков, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, міський та сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради прозвітував про свою роботу з березня 2014 року по березень 2015 року. Заслухавши та обговоривши звіт депутати районної ради рекомендували спрямовувати свою діяльність на посилення ролі депутатського корпусу у вирішенні проблемних питань територіальних громад та забезпечувати належний контроль за виконанням рішень ради. Головними завданнями у діяльності голови районної ради зазначено сприяння соціально-економічному розвитку району, виконання районного бюджету, раціональне використання бюджетних коштів, забезпечення належного функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту, ефективне управління майном районної комунальної власності.
За пропозицією голови районної ради та відповідно до ч.6 п.3 ст.55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” вносилася кандидатура на посаду заступника голови ради. За недостатньою кількістю голосів рішення не було прийнято.
Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року, внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік та до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.
Одноголосно прийняли програму функціонування Центру надання адміністративних послуг в Кам’янському районі на 2015-2016 роки та затвердили Статут Кам’янської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської районної ради Черкаської області.
Було схвалено два звернення депутатів Кам’янської районної ради, а саме:
щодо порушення законних прав та інтересів громадян у сфері земельних відносин до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції;
щодо дотримання законодавчих гарантій соціального захисту дітей війни до депутата Верховної Ради України Рудика С.Я.
По закінченню сесії депутати затвердили план роботи районної ради на ІІІ квартал 2015 року.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.
05503660

35134830

95417847

  • Переглядів: 55