• Укр/Рус/Eng

Проведення позачергової 37 сесії

7 жовтня 2015 року голова районної ради Морозов С.А. провів засідання позачергової 37 сесії районної ради VI скликання.
В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації СундуковС.О. та його заступники, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, міський голова, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, помічники Народного депутата Рудика С.Я. Заворотній С.І. та Мартинюк Г.Г.
6 жовтня 2015 року на спільному засіданні постійних комісій районної ради порядок денний сесії був детально обговорений.
З метою більш широкого та якісного інформування населення про інвестиційний клімат в районі депутати внесли зміни та доповнення до програми розширення поінформованості населення, підтримки засобів масової інформації в Кам’янському районі на 2011-2015 роки», а саме створення сайту «Кам’янщина інвестиційна».
Також внесли зміни і до районної програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони в частині фінансування у 2015 році.
Заслухавши директора РКП «Кам’янський водоканал» депутати одноголосно затвердили проектно-кошторисну документацію по реконструкції каналізації очисних споруд районного комунального підприємства «Кам’янський водоканал».
За рахунок субвенції з державного бюджету 4700 тис.грн., які були виділені за сприянням Народного депутата Рудика С.Я. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району, депутати внесли доповнення до районного бюджету на 2015 рік і вирішили ці кошти спрямувати на реконструкцію очисних споруд комунального підприємства «Кам’янський водоканал».

12516606       96194633

  • Переглядів: 43