• Укр/Рус/Eng

Проведення 24 сесії районної ради

13 жовтня 2017 року в залі засідань Будинку рад  відбулася 24 сесія районної ради VII скликання. Відкрив і вів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, секретар міської ради, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Депутати заслухали та взяли до відому звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Розглянули зміни до деяких районних програм, а також внесли зміни до районного бюджету.

З метою забезпечення  дітей шкільного віку повноцінним збалансованим харчуванням депутати прийняли рішення про організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл району у 2017 – 2018 навчальному році.

Розглянули ряд питань стосовно майна районної комунальної власності.  Затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Депутати одноголосно схвалили звернення до Президента України Порошенка П.О., депутата Верховної Ради України Рудика С.Я., Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Чигиринської районної ради щодо недоцільності створення національного природного парку «Холодний Яр» на території Кам’янського  району. А також підтримали звернення депутатів Рівенської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України.

Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

 

 

 

 

  • Переглядів: 117