• Укр/Рус/Eng

Проведено 13 засідання президії районної ради VII скликання.

У п`ятницю, 14 квітня 2017 року, голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання президії районної ради VII скликання.

В засіданні взяли участь – перший заступник голови Кам’янської РДА – Б. Солошенко; начальник відділу економічного розвитку та торгівлі – Л. Тіхонова, начальник фінансового управління  – О. Гвоздик, начальник  управління соціального захисту – В. Коваленко; в.о. начальника відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації – В. Морозова; завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту – І. Коваленко; начальник відділу культури райдержадміністрації Л. Марченко; начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  С. Безпала; начальник служби у справах дітей А. Маслєй; начальник Кам`янського сектору управління ДСНС України в Черкаській області С. Щербак; в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації В. Морозова; в.о. директора районного центру зайнятості Т. Бурдєєва; директор РКП «Кам`янський водоканал» А. Висоцький; начальник відділу Держгеокадастру в Кам`янському районі Р. Дорошко; депутати районної ради, голови постійних комісій, керівники депутатських груп та фракцій; працівники виконавчого апарату районної ради; начальники управлінь Кам’янської райдержадміністрації; представники місцевих засобів масової інформації.

            Перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков ознайомив присутніх з порядком денним засідання президії, та надав слово Лілії Шрамко – помічнику народного депутата Сергія Рудика яка зачитала депутатський запит до міністра аграрної політики та продовольства України Т. Кутового та до т.в.о. директора ДП «Укрспирт» щодо негайного відновлення роботи Косарського МПД ДП «Укрспирт» Кам`янського району та забезпечення виконання трудових і соціальних гарантій працівників підприємства.

          На розгляд президії було внесено три питання.

Першим було заслухано доповідь начальника  управління соціального захисту  Віталія Коваленка про хід виконання рішення районної ради від 27.02.2015 №32-7/VІ «Про Програму зайнятості населення Кам`янського району на період до 2017 року». Після обговорення, були внесені доповнення до проекту рішення президії. Потім було заслухано виконуючу обов`язки начальника відділу освіти Кам`янської райдержадміністрації  Валентину Морозову, яка доповіла про хід виконання рішення районної ради від 25.12.2015 №3-9/VІ «Про комплексну програму «Освіта Кам’янщини на 2016-2020 роки. ».

Під час обговорення проекту порядку денного сесії,  за пропозицією депутата районної ради Євгенія Довгошеї, до порядку денного було включено питання про звернення депутатської фракції Аграрної партії України в Кам`янській районній раді щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Потому, присутні приступили до розгляду питань порядку денного чергової 17 сесії районної ради VII скликання.

Зокрема, розглянули питання проектів програм – «Про Програму фінансування робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам`янського району у 2017 році»; «Про Програму поповнення бібліотечних фондів Кам`янської ЦБС в Кам`янському районі на період 2017-2018 років»; «Про Програму функціонування Центру надання адміністративних послуг Кам`янської районної державної адміністрації на період 2017-2018 років»;  «Про району программу із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2017-2019 роки»; «Про программу національно-патріотичного виховання дітей та молоді, підтримки розвитку українського козацтва в Кам`янському районі на 2017-2020 роки»; «Про програму забезпечення безпеки перебування людей на водних об`єктах на період 2017-2021 років».

Питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.0.12015 №31-3/VI про районну програму впровадження інформаційно-аналітичної системи «Місцеві бюджети» на 2015-2018 роки (із внесеними змінами та доповненнями від 18.03.2016 «6-5/VII, від 23.12.2015№14-8/VII» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-11/VII «Про районний бюджет на 2017 рік» висвітлювала  Ольга Гвоздик – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Крім цього, присутні розглянули такі питання: «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.02.2017 №15-19/VII «Про районну комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період на 2017 рік»», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради №15-20/VII від 24.02.2017 «Про районну Програму підтримки повноважень виконавчої влади на 2017 рік»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31.01.2014 «21-6/VI «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2019 роки».

Крім цього, було винесено на розгляд присутніх кілька питань з погодження технічної документації земельних ділянок для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва до яких були прийняті деякі зміни та поправки; питання про прийняття теплогенераторної з установкою котла на твердому паливі у районну комунальну власність на баланс відділу освіти; питання щодо надання дозволу РКП «Кам`янський водоканал» на оформлення права постійного користування земельними ділянками; та питання про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

Також присутні члени президії розглянули та вирішили внести на розгляд чергової сесії районної ради питання «Про підтримку тексту звернення депутатів Глибоцької районної  ради Чернівецької області та звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Фонду держмайна України, Черкаської обласної ради щодо недопущення росту тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів»; «Про підтримку тексту звернення депутатів Глибоцької районної  ради Чернівецької області та звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Фонду держмайна України, Черкаської обласної ради щодо недопущення росту тарифів на електроенергію»; «Про підтримку тексту звернення депутатів Глибоцької районної  ради Чернівецької області та звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Черкаської обласної ради щодо недопущення росту тарифів на електроенергію в нічний час для освітлення територій населених пунктів»; «Про підтримку тексту звернення депутатів Глибоцької районної  ради Чернівецької області та звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України, Черкаської обласної ради щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією».

В обговоренні питань взяли активну участь депутати – І. Кивгила, Є. Довгошея,  А. Лісовий; В. Щербушенко; Н. Клименко; В. Архип`юк, які внесли суттєві пропозиції та доповнення до питань, що розглядалися.

Насамкінець, рішенням президії районної ради було затверджено порядок денний наступної сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 21 квітня 2017 року.

Голова районної ради підсумував роботу засідання президії, надав конкретні доручення відповідальним працівникам.

Виконавчим аппаратом районної ради розроблено критичні зауваження та доручення відповідним установам та відділам райдержадміністрації.

DSCN3476 DSCN3480 DSCN3483 DSCN3487 DSCN3490

  • Переглядів: 60