• Укр/Рус/Eng

Проведено засідання позачергової 13 сесії районної ради VII скликання.

Голова Кам`янської районної ради Сергій Сундуков  9 грудня 2016 року в актовому залі будинку рад провів пленарне засідання позачергової 13 сесії районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь – перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, заступник голови райдержадміністрації  – Віталій Коваленко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, депутати районної ради, голови сільських рад.

За традицією, перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков привітав тих депутатів, у кого в міжсесійний період був день народження, вручив їм квіти від районної ради.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено два питання, які потребували оперативного прийняття рішень та їх втілення у життя.

            По питанню «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 25.12.2015р. №3-10/VII «Про районну комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення матеріально – технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період на 2016 рік» доповідав начальник Кам`янського сектору управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Щербак. Питання, зокрема стосувалось, придбання матеріально – технічних засобів, засобів і агрегатів для забезпечення аварійно – рятувальних робіт та подальше створення опорного пожежного пункту в селі Баландино. Свою думку з даного питання висловили сільські голови. Так, Баландиський сільський голова Микола Моцар висловив цілковиту підтримку в необхідності створення такого об`єкту на території сільської ради, але зазначив, що утримання коштами виключно однієї сільської ради неможливе, запропонував залучати до дольової участі підприємства, сільгоспвиробників, фермерські господарства, які ведуть діяльність на територіях, що заплановано охопить послугами пожежної команди.  Його підтримав Тимошівський сільський голова – Дмитро Луб`яний.  Тетяна Кузява – сільський голова села Коханівка у своєму виступі зазначила, що для проведення інформаційної роботи серед депутатів сільської ради, виконавчого комітету, громадських активістів потрібно надати чіткі розрахунки потреби в коштах, фінансові гарантії підтримки. Депутати районної ради – представники великого і малого бізнесу запевнили присутніх, що не залишаться в стороні від вирішення даних пропозицій. Після тривалого обговорення, диспутів, дискусій, депутати районної ради одноголосно підтримали дане питання.

            По другому питанню «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2015р. №3-1/VII «Про районний бюджет» доповідала начальник фінансового управління Ольга Гвоздик. Дане питання також знайшло підтримку депутатів районної ради.

Як завжди, активну участь в роботі сесії при обговоренні, взяли депутати А.Лісовий, В. Архип`юк, Є. Довгошея, К. Тамко, М. Бурлай.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень, підготовлені контрольні листи по їх виконанню.

dscn1730 dscn1735 dscn1738 dscn1740 dscn1742

  • Переглядів: 79