• Укр/Рус/Eng

Районна спартакіада вчителів

6 квітня в Кам’янській загальноосвітній школі № 1 відбулася районна Спартакіада серед працівників закладів освіти, організаторами якої були районна Профспілка працівників освіти і науки та відділ освіти Кам`янської райдержадміністрації.
IMG_7462У цих заходах взяли участь 18 команд, які готувалися до видів змагань завчасно. В програмі було передбачено два нові види змагань армспорт та командне перетягування канату.
Вітаючи учасників змагань голова районної ради Сергій Сундуков відмітив, що головним досягненням проведеного заходу є набуття практичного досвіду, величезного заряду бадьорості та енергії, зміцнення дружніх стосунків між освітянами району і вражень від змагань, які надовго запам’ятаються кожному.

За підсумками спартакіади переможцем стала команда вчителів Кам`янської ЗОШ № 1, друге місце в Кам`янської СЗОШ № 2, третє в Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.
По завершенню Спартакіади в.о. начальника відділу освіти Валентина Морозова, голова районної Профспілки працівників освіти і науки Олександр Шамрай вручили переможцям грамоти та подарунки.
Дана весняна Спартакіада стала традиційною.

IMG_7527

IMG_7461

  • Переглядів: 42