• Укр/Рус/Eng

Районні навчання з пожежної безпеки.

17 серпня 2016 року на базі ТОВ «AДМ Кам’янський елеватор» відбулися районні оперативно – тактичні учбові навчання з пожежної безпеки, які були організовані Кам’янським районним сектором Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

В учбових навчаннях були задіяні два підрозділи Кам’янського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій, один екіпаж з пожежної безпеки ТОВ «AДМ Кам’янський елеватор». По учбовій тривозі оперативно прибули на місце надзвичайної ситуації та розгорнули організовану  роботу, працівники Кам’янського РЕМ, Кам’янського управління з експлуатації газового господарства, оперативна група чергування Кам’янської ЦРЛ, та відділ чергової частини Кам’янського відділу поліції. Також, додатково, до гасіння умовної пожежі було задіяно одну бригаду пожежної частини із села Михайлівка. Всього прийняли участь у районних навчаннях більше п’ятдесяти чоловік особового складу та 8 одиниць спеціальної техніки.

Керівники району, які особисто були присутні на навчаннях, зокрема голова районної ради – Сергій Сундуков та перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації – Богдан Солошенко, подякували організаторам та всім, хто приймав участь у навчаннях, за відмінну організацію роботи, злагоджену командну взаємодію всіх структурних підрозділів. Також, висловили переконання, що подібні навчання необхідні для закріплення практичних навичок та запобіганню недопущення і оперативній ліквідації реальних надзвичайних ситуацій в районі.

DSCN0150 DSCN0153 DSCN0154 DSCN0155 DSCN0156 DSCN0157 DSCN0158 DSCN0161 DSCN0163 DSCN0165 DSCN0166

  • Переглядів: 46