• Укр/Рус/Eng

Районний будинок творчості дітей та юнацтва відзначив ювілейний день народження.

“Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь”. Ці слова нашого народного поета Тараса Шевченка на усі часи стали пророчими. Саме навчання є невід’ємною частиною життя кожної людини. Щоправда, якщо в школі діти здобувають обов’язкові знання, то в позашкільному закладі – розкривають свої таланти, реалізовують власний потенціал, залучаються до традицій та культури рідного краю, усвідомлюють себе частиною українського народу. Кам`янський районний будинок творчості дітей та юнацтва є тим осередком духовності, де вчать пам`ятати про самобутність культури українського народу, духовні традиції та національну свідомість.

25 березня 2017, районний Будинок творчості дітей та юнацтва відзначив своє 60-річчя. Ювілей відзначили урочистостями та яскравою концертною програмою.

Привітати гостей і господарів свята завітали й представники влади, зокрема, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Даниленко, радник голови Кам`янської районної ради на громадських засадах Валерій Бабенко,  заступник міського голови Олександр Нечиталюк, помічник народного депутата Верховної Ради України Сергія Рудика Лілія Рудешко та інші.

У своїй промові директор районного Будинку творчості дітей та юнацтва Людмила Шляхтова відзначила важливість розвитку позашкілля на Кам’янщині та особливо відмітила успіхи закладу в цьому напрямку, який має свою історію, педагогічний досвід, значимі перемоги вихованців. З гордістю говорила Людмила Миколаївна про своїх нинішніх та колишніх вихованців, які вже давно стали дорослими, відомими далеко за межами району, та з честю прославляють свій рідний Кам`янський край. Гості свята та запрошені дарували численні подарунки, відзнаки, нагороди, подяки. Зокрема, грамотою районної ради за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, значні успіхи у творчому становленні особистості, активну участь в організації навчальної, науково- методичної роботи та з нагоди 60-річного ювілею з Дня створення, нагороджено колектив Кам`янського будинку творчості дітей та юнацтва.

– 60 років… За ними стоять праця великої кількості людей, яка переростає у безупинний творчий процес, тісну взаємодію наставника і вихованця, вчителя і учня. Сьогодні у нас своя історія, свої традиції, – наголосила Людмила Миколаївна. – Із року в рік Будинок дитячої творчості дітей та юнацтва наповнюється голосами дітей, які поспішають на зустріч з прекрасним. Навчання тут викликає позитивні емоції, вихованців оцінюють відповідно до здобутків, адже будь-яка творча діяльність приносить успіх.

60 image8 image6

  • Переглядів: 72