• Укр/Рус/Eng

Робоча поїздка керівництва району.

«Готуй сани влітку». Так говорить народна мудрість. І саме такого принципу дотримуються керівники Кам’янського району. 18 серпня 2016 року голова районної ради Сергій Сундуков та перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації Богдан Солошенко здійснили спільну робочу поїздку по Кам’янському району.

Вони відвідали очисні споруди районного комунального підприємства «Кам’янський водоканал», на яких проводиться капітальний ремонт. Ремонтні роботи проводяться за рахунок коштів державного бюджету та знаходяться на стадії завершення. За словами директора підприємства Анатолія Висоцького об’єкт буде повністю здано в експлуатацію в жовтні цього року.

            Крім цього, Сергій Олександрович та Богдан Миколайович перевірили стан готовності шкіл міста до початку навчального року та їх роботу до початку нового опалювального сезону. Вони побували в Кам’янській ЗОШ № 1 та Кам’янському еколого – економічному ліцеї, де проводиться будівництво нових котелень на твердому паливі. Дані об’єкти, згідно затвердженого плану робіт повинні запрацювати до початку опалювального сезону. В даних школах практично підходить до завершення заготівля дров для новостворених котелень. Також було оглянуто будівельний майданчик Кам’янської ЗОШ №1, де проводиться капітальний ремонт та заміна покрівлі школи. Побаченим керівники району залишились задоволеними, було вказано адміністрації даних об’єктів деякі критичні зауваження, надано практичні рекомендації, висловлено сподівання, що всі об’єкти будуть здані в експлуатацію вчасно, якісно, згідно планів роботи та технічної документації.

            В другій половині дня було перевірено стан справ культурної сфери району та міста. Зокрема, голова районної ради та перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації оглянули центральну площу парку імені Декабристів, де проходить плановий ремонт центрального фонтану. Дані роботи повинні бути закінчені до кінця тижня і оновлений фонтан запрацює до Дня Незалежності.

            Насамкінець, Сергій Сундуков та Богдан Солошенко відвідали центральну площу міста, де практично завершено підготовчі роботи щодо відкриття оновленої Дошки Пошани Кам’янщини. Дошка Пошани була закрита майже чотири роки. Але в цьому році, завдяки спільним зусиллям керівництва району, підтримці депутатського корпусу, було виділено кошти на поточний ремонт, здійснено всі необхідні процедури щодо визначення кращих працівників району, і урочисте відкриття відбудеться в переддень найбільшого національного свята – Дня Незалежності.

            В кінці робочого дня, керівники району оглянули будівництво нової церкви Покрови Пресвятої Богородиці, яка знаходиться на лівому березі річки Тясмин у місті Кам’янка. Будівництво нової церкви, що здійснюється на місці старої, розваленої тоталітарним режимом, стало можливим тільки завдяки меценатам, спонсорам, сільськогосподарським підприємцям району, небайдужим жителям. Зараз тут проходять внутрішні будівельні роботи. Сергій Сундуков та Богдан Солошенко подякували будівельникам, настоятелю Петру (Скіцкі) за небайдужість і розуміння важливості духовного виховання громадян України.

P_20160818_111414 P_20160818_111622 P_20160818_111840 P_20160818_143913

  • Переглядів: 60