• Укр/Рус/Eng

Робоча зустріч з питань реконструкції очисних споруд РКП «Кам`янський водоканал».

За ініціативи та під керівництвом голови районної ради Сергія Сундукова в його кабінеті, 29 листопада відбулась робоча зустріч на якій розглядалось питання реконструкції очисних споруд РКП «Кам`янський водоканал».

На заході були присутні – директор РКП «Кам’янський водоканал» Анатолій Висоцький, депутати районної ради Станіслав Щербушенко, Костянтин Тамко, Тетяна Василенко, Андрій Лісовий; начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  Олександр Ткаченко, голова Громадської ради при Кам`янській РДА Володимир Єрмоленко, інженерно – технічні працівники організації, яка здійснює капітальний ремонт та реконструкцію.

На початку, директор РКП «Кам’янський водоканал» Анатолій Висоцький доповів присутнім про стан виконання робіт по проекту, детально зупинився на технічних характеристиках нового об`єкту, зазначив, що всі роботи проходять згідно санітарних норм і правил будівництва. Наголосив на тому, що створення складних технологічних об`єктів такого типу, потрібно проводити ґрунтовно зважуючи переваги та аналізуючи всі недоліки, адже подібна робота поспіху не терпить.

Технологи, конструктори, проектанти від організації – підрядника, відповіли на всі запитання присутніх та запевнили, що будівництво триває з чітким дотриманням графіку, із застосуванням передового вітчизняного та світового досвіду. Всі конструктивні, технологічні особливості будуть враховуватися і в подальшому оперативно вирішуватимуться.

По закінченню зустрічі, присутні вирішили проінспектували хід будівництва очисних споруд районного комунального підприємства «Кам’янський водоканал» особисто, з безпосереднім виїздом на об`єкт.

dscn1504 dscn1503 dscn1507 dscn1509 dscn1512 dscn1511

  • Переглядів: 66