• Укр/Рус/Eng

«Самоцвітам» – 25!

Зразковий танцювальний колектив «Самоцвіти» районного будинку творчості дітей та юнацтва відсвяткував своє 25-ти річчя

3 червня 2017 року, у Кам’янці відбулося яскраве, веселе, дитяче свято! В цей день святкував свій  ювілей один з найкращих танцювальних колективів нашого краю. Зразковому танцювальному колективу «Самоцвіти» Кам’янського дитячого  будинку творчості та юнацтва виповнилося 25 років!

На сьогодні колектив об’єднав десятки юних талантів, які за покликом серця і душі дарували і продовжують дарувати своє мистецтво людям.

Незмінним художнім керівником танцювального колективу є Ганна Одуд. Вона – талановитий керівник, вимоглива до себе та своїх підопічних, завжди самостійно створює танцювальні композиції, здійснює сюжет та постановку танців. За час існування колективу Ганна Михайлівна виховала майже дві тисячі вихованців.

Ювілейний концерт «Самоцвітів» став яскравим доказом високої виконавської майстерності учасників ансамблю та їх керівника. Танцювальні номери захоплювали глядачів та запалювали їх серця. Кожен номер був по своєму оригінальним та цікавим.

Серед почесних гостей, які прийшли привітати юних танцюристів з ювілеєм, були голова районної ради Сергій Сундуков, керівник апарату райдержадміністрації Валентина Даніленко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Глагола, секретар Кам’янської міської ради Андрій Плєшкань, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Олександр Шамрай.

Вітальні слова керівнику ансамблю Ганні Михайлівні звучали і від вдячних батьків, випускників колективу попередніх років та друзів.

У концертній програмі взяв участь танцювальний колектив «Еліт Данс» (керівник – Лариса Козоріз).

Дійство, яке відбувалося на сцені районного Будинку культури в цей день – це гімн таланту і праці. Кожен, хто прийшов на це свято, висловив свою прихильність до творчості юних артистів. І нехай шлях до успіху нелегкий, головне, щоб навколо було багато друзів. Їх підтримка спонукає наших зірочок дарувати глядачам гарний настрій знову і знову. А коли танцюють діти, світ стає яскравішим, добрішим, наповненим позитивними емоціями.DSCN4239DSCN4261

З днем народження, «Самоцвіти»!

 

DSCN4296DSCN4335

  • Переглядів: 83